پنس پانچ لوزه هارتمن Hartmann
پنس پانچ لوزه هارتمن

کد کالا:     58-36 کد برند:             

پنس پانچ لوزه هارتمن مدل Hartmann

کاربر گرامی لطفاً جزئیات کالا را انتخاب نمائید.
قطر

قطر 11 میلی متر،طول 140 سانتی متر

قطر 13 میلی متر،طول 130 سانتی متر

قطر 15 میلی متر،طول 130 سانتی متر

قطر 5 میلی متر،طول 140 سانتی متر

قطر 7 میلی متر،طول 140 سانتی متر

قطر 9 میلی متر،طول 140 سانتی متر

جزئیات انتخاب شما:
پنس پانچ لوزه هارتمن

  • کالای فوق دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
  • ارسال فوری به سراسر ایران
   

در مورد نحوه ثبت سفارش پنس پانچ لوزه هارتمن سوالی دارید ؟


مشخصات پنس پانچ لوزه هارتمن


طول 140 سانتی متر

جزئیات برند

  • برند ابزار جراحی ایرانی univer در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات پزشکی در ایران آغاز و با فروش انواع قیچی جراحی ،پنس ها ، پنست ها و سایر ابزارهای جراحی نامی برای خود در این بازار ساخته است.برند ابزار جراحی ایرانی univer تا کنون در زمینه ارائه ابزار جراحی با بیش از 800 مرکز بزرگ درمانی کشور همکاری نموده است.
  • تمامی مراحل تولید ابزار جراحی ایرانی Univer با رعایت استاندارهای اروپایی(BS5194) و طبق ضوابط اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان صورت می گیرد.
  • ابزار جراحی ایرانی Univer مفتخر به دریافت نشانه CE اروپا ،ISO9001 و ISO13485-2003 و تائیدیه اداره کل تحهیزات پزشکی می باشد،تا فضای امنی را برای مصرف کننده خود ایجاد می نماید که با شناخت و اطمینان کامل  از کیفیت بالای ابزار جراحی Univer ، اقدام به خرید ابزار جراحی ایرانی با تائیدیه های بین المللی باشد.
  • شعبه کردستان عراق با نام Great univers در زیر مجموعه این برند ثبت گردید.این شرکت در اقلیم کردستان به صورت هلدینگ،صادرات ابزار جراحی Univer و نیز برخی از محصولات پزشکی ساخت ایران را به عهده دارد.
  • تشکیل این جوینت ونچر باعث ارتقا کمی و کیفی تولید ابزار جراحی در ایران گردیده به نحوی که تنها پس از 7 سال از تاسیس این مجموعه با مشاهده آمار و ارقام موجود می توان به رشد چشمگیر و سریع کیفیت و کمیت ابزار جراحی Univer پی برد.
UniverUniver
ست ENT
ست جراحی لوزه

کاربر محترم جهت ارسال نظر خود، کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید.

refresh