خرید ابزار جراحی ایرانی برند یونیور با بهترین قیمت

نمایش 20 محصول از 1097 محصول
نمایش 20 محصول از 1097 محصول

برند ابزار جراحی ایرانی یونیور (univer) در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات پزشکی در ایران آغاز و با فروش پنس‌، پنست‌، چاقوی جراحی، قیچی پزشکی، رترکتور، هوک پزشکی، سوزنگیر و سایر ابزار جراحی نامی برای خود در این بازار ساخته است. این برند تا کنون در زمینه ارائه ابزار جراحی با بیش از 800 مرکز بزرگ درمانی کشور همکاری نموده است. تمامی مراحل تولید را با رعایت استاندارهای اروپایی(BS5194)  و طبق ضوابط اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان صورت می‌گیرد.

این شرکت مفتخر به دریافت نشانه CE اروپا،ISO9001  و ISO13485-2003 و تائیدیه اداره کل تحهیزات پزشکی می‌باشد، تا فضای امنی را برای مصرف کننده خود ایجاد ‌نماید که با شناخت و اطمینان کامل  از کیفیت بالای محصولات، اقدام به خرید ابزار جراحی ایرانی با تائیدیه های بین المللی باشد.

شعبه کردستان عراق در زیر مجموعه این برند ثبت گردید. این شرکت در اقلیم کردستان به صورت هلدینگ، صادرات ابزار جراحی این شرکت و نیز برخی از محصولات ساخت ایران را به عهده دارد.

تشکیل این جوینت ونچر باعث ارتقا کمی و کیفی تولید ابزار جراحی در ایران گردیده به نحوی که تنها پس از 7 سال از تاسیس این مجموعه با مشاهده آمار و ارقام موجود می‌توان به رشد چشمگیر و سریع کیفیت و کمیت ابزار جراحی تولید این برند پی برد.