برند k system

نمایش 0 محصول از 0 محصول
نمایش 0 محصول از 0 محصول

متاسفانه کالایی یافت نشد

شما می توانید از طریق این لینک به صفحه اصلی بازگردید

درباره برند

شرکت مهندسی کاوندیش سیستم در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید و فعالیت خود را با هدف تولید و طراحی تجهیزات پزشکی آغاز  کرد. امروزه این شرکت، تجهیزات و امکانات مورد نیاز را به عنوان یک شرکت علمی-مهندسی دانش بنیان برای تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز مشتریان داخلی و خارجی  فراهم می‌کند.

داشتن تیمی از پرسنل متخصص و با تجربه و داشتن اطلاعات کاملا به روز در مورد آخرین پیشرفت‌های فنی در جهان، پیروی کردن از الزامات استانداردهای کیفیت داخلی و اروپایی مانند ISO 13485 و Directive 93/42EEC  از جمله عموامل موفقییت شرکت می‌باشد.

این برند اولین دستگاه ایرانی جراحی الکتریکی را با موفقیت طراحی و تولید کرده است. الکتروکوترهای تولید شده تحت سخت‌ترین آزمایش استانداردهای جهانی قرار گرفته و توسط معتبرترین جراحان ایرانی تایید شده است.
همچنین شرکت با گردآوردن متخصصان و مهندسین مجرب، همواره در راه گسترش شرکت در داخل و خارج از کشور تلاش می‌نماید.
کارخانه و دفتر تحقیقات وتوسعه شرکت در پارک فناوری پردیس واقع است که یک مرکز پیشرفته فناوری در نزدیکی تهران می‌باشد. ناحیه نوآوری پرديس به‌عنوان مهم‌ترين و بزرگترين ناحیه نوآوری كشور، تجاری‌سازی دستاوردهای فناوران و ايجاد بستر مناسب براي رشد فناوری و توسعه بازار شركت‌های دانش‌بنيان را هدف خود قرار داده است. ناحیه نوآوری پرديس توانسته است نقش موثری در پیشرفت علم و فناوری در شهر پردیس و استان تهران داشته باشد به طوری که این ناحیه شاخص‌ترین مرکز توسعه استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی فناوری و نوآوری‌ها در کشور به حساب می‌آید.