درباره برند

برند فوق در سال 1369 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تعمیر تجهیزات پزشکی آغاز و در سال 1373 برای اولین بار در ایران، موفق به ساخت دستگاه الکتروسرجری با مدل GHV-175 شد که در همان سال در بیمارستان گلستان اهواز، توسط معاونت محترم درمان وقت دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور در جراحی دیسک کمر مورد استفاده‌ی موفقیت آمیز قرار گرفت.

این گروه از سال 1375 با تغییر نام، به فعالیت خود ادامه داده است. همچنین در سال 1390 برای اولین بار در جهان پس از کشور آمریکا، تکنولوژی SMART Ablation (Coblation) توسط این شرکت با دانش بومی تولید گردید.

این برند با بهره گیری از فن آوری نوین و پیاده سازی استانداردهای مدیریت کیفیت، ISO13485  و ISO9001 و کسب تأیدیه‌های گوناگون از جمله پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی، نشان CE و سایر مراکز معتبر به امر طراحی، تولید و صادرات طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های الکتروسرجری یا اصطلاحاً الکتروکوتر، لوازم جانبی HI-tech و پک‌های استریل اتاق عمل، همت گمارده است.

هدف این شرکت، در طول بیش از دو دهه فعالیت، دستیابی به رضایت‌مندی کامل جامعه پزشکی و کسب جایگاه برتر در صنعت تجهیزات جراحی می‌باشد.