درباره برند

این برند به عنوان شریک قابل اعتماد برای پزشکان در سال 1987 تاسیس شد. هدفی که فیزیکدانان و مهندسان این شرکت دنبال می کنند، هدایت تحقیقات بیشتر در زمینه تکنولوژی شاک ویو، توسعه مفاهیم سیستمی جدید و شناسایی کاربردهای جدید با همکاری نزدیک موسسات علمی پزشکی برجسته دنیا می باشد. دستاوردهای منحصر به فرد این برند مانند اختراع منبع استوانه‌ای الکترومغناطیسی یا اولین استفاده از امواج ضربه‌ای برای عروق قلب و همچنین درمان ترکیبی موج شوک (متمرکز و شعاعی) برای تغییرات پاتولوژیک در تاندون‌ها، رباط‌ها، کپسول‌ها، عظلات و استخوان‌ها، نشان دهنده طیف گسترده خدمات STORZ در زمینه درمان با امواج شوک می‌باشد.

در اواسط دهه 1990 اثر بخشی امواج شوک را برای بیماری‌های عصبی محیطی مانند اختلالات حرکتی اسپاستیک تشخیص داده شد. اولین درمان بیماران مبتلا به زوال عقل آلزایمر از سال 2015 با همکاری نزدیک با شرکای خود در آلمان و اتریش انجام شد.

STORZ MEDICAL با تحریک نبض ترانس کرانیال (TPS®)، یک گزینه درمانی برای زوال عقل خفیف و متوسط ​​آلزایمر ارائه می دهد که از سال 2018 در اروپا تأیید شده است. هدف TPS® بهبود یا حفظ توانایی های شناختی افراد مبتلا به زوال عقل آلزایمر از طریق غیر آن است.

STORZ MEDICAL با درمان انتقال مغناطیسی برون بدنی (EMTT®)، یک روش غیرتهاجمی جدید را در سال 2020 برای درمان اختلالات اسکلتی عضلانی مزمن، که شایع ترین علت درد (مزمن) در سراسر جهان است، راه اندازی کرد.

امروزه راه حل های غیر تهاجمی برای مشکلات قابل درمان در ارولوژی، قلب و ارتوپدی شهرت شرکت اشتورز مدیکال را به عنوان بزرگترین کمپانی علمی پیشتاز در زمینه تکنولوژی شاک ویو در دنیا مستحکم کرده است.