اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک سپتی پرپ
 اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک
 اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک سپتی پرپ

کد کالا:     72-5 کد برند:             

اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک مدل سپتی پرپ

کاربر گرامی لطفاً جزئیات کالا را انتخاب نمائید.
حجم

سپتی پرپ در ظروف پلی اتیلن با دانسیته بالا (HDPE) به همراه اسپری بسته بندی و عرضه می گردد | یک کارتن 90 عددی

سپتی پرپ در ظروف پلی اتیلن با دانسیته بالا (HDPE) به همراه اسپری بسته بندی و عرضه می گردد | یک کارتن 30 عددی

سپتی پرپ در ظروف پلی اتیلن با دانسیته بالا (HDPE) به همراه اسپری بسته بندی و عرضه می گردد | یک کارتن 3 عددی

جزئیات انتخاب شما:
اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک

 • ارسال فوری به سراسر ایران
   

در مورد نحوه ثبت سفارش اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک سوالی دارید ؟


مشخصات اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک

 • برای ضدعفونی کردن محل تزریق و جراحی های کوچک
 • حاوی کلرهگزیدین جهت تقویت اثرات ضد میکروبی و افزایش ماندگاری اثر محلول
 •  فاقد هر گونه تحریکات پوستی و عوارض سمی
 • حاوی2 نوع الکل با اثر همپوشانی بالا علیه انواع میکروارگانیسم های بیماری زا
 •  حاوی ترکیبات آمونیوم 4 ظرفیتی جهت ایجاد اثرات سینرژیک آنتی میکروبیال

سایر توضیحات اسپری ضد عفونی کننده محل تزریق و جراحی کوچک

کاربرد اسپری مخصوص تزریق سپتی پرپ:
 • تزريق يكي از مهمترین روش هاي تجويز فرآورده هاي دارويي است و در صورت عدم رعايت اصول بهداشتي، مخاطرات فراوانی در پی خواهد داشت و هر ساله تزريقات غير ايمن منجر به شيوع انواع بيماري هاي ويروسي، عفونت هاي باكتريايي، قارچي و انگلي مي شود. با توجه به اينكه پوست و خون محيط مناسبي براي رشد انواع ميكروارگانيسم هاي پاتوژن است. تزريق غير ايمن مي تواند راحت تر از مسيرهاي تنفسي، خوراكي و يا تماس جنسي عفونت را منتقل كند. با ضدعفوني موثر و ماندگار محل تزريق و جراحي هاي كوچك به راحتي مي توان از شيوع عفونت هاي بيمارستاني جلوگيري كرد.
دستورالعمل مصرف اسپری مخصوص تزریق سپتی پرپ:
  • محلول سپتي پرپ را بطور مستقيم در محل مورد نظر اسپري كرده و صبركنيد خشك شود، در صورت آلودگي ناحيه مورد نظر به چربي ها و يا آلودگي هاي ديگر، محل را قبلاً با آب و صابون شستشو دهيد.
  نحوه اثر اسپری مخصوص تزریق سپتی پرپ:
  • محلول ضدعفونی کننده سپتی پرپ با داشتن دو نوع الکل،به شیوه دناتوره کردن پروتئین ها،طیف وسیعی از باکتری ها و ویروس ها را به سرعت از بین می برد . با داشتن کلرهگزیدین دی گلوکونات و ترکیبات آمونیوم چهار تایی،اثر ماندگار را ایجاد می نماید.کلرهگزیدین ساختاری کاتیونی دارد و به صورت الکترواستاتیک به وسیله باکتری ها جذب می شود.کلرهگزیدین به گروه های فسفات موجود در غشا سیتوپلاسمی می چسبد و با مکانیسمی منحصر به فرد وارد غشا سلولی می شود.سپس باعث خروج محتویات سلولی با وزن مولکولی از پایین،از قبیل پتاسیم شده و از تبادل غشائی بعضی از آنزیم ها جلوگیری می کند.از طرفی با تشکیل کمپلکس های فسفاته باعث رسوب کردن محتویات سنگین از قبیل ATP و اسید نوکلئیک می شود.در نهایت،در نتیجه یک همپوشانی کامل،پوستی ضدعفونی شده و عاری از پاتوژن ها برای تزریق و یا جراحی های کوچک،همراه با اثری ماندگار فراهم خواهد شد.
  پارامترهای زیست محیطی اسپری مخصوص تزریق سپتی پرپ:
  • برای محیط زیست ایمن بوده و باقی مانده سمی بر جا نمی گذارد.
  • ظروف بسته بندی بعد از شستشو،قابلیت استفاده مجدد را دارند.

  جزئیات برند

  سال تاسیس

  1381

  توضیحات برند

  • برند BSCO شرکتی دانش بنیان و پس از انجام تحقیقات گسترده در زمینه تولید و سنتز مواد ضدعفونی کننده جدید در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید ،از اقدامات مهم و با ارزش پژوهشگران این شرکت سنتز و تدوین تکنولوژی تولید پراکسی استیک اسید برای اولین بار در منطقه خاورمیانه می باشد ، این بنیان ارزشمند که قویترین ترکیب ضدعفونی کننده شیمیایی حال حاضر دنیا است، نقش موثری در فرمولاسیون محصولات متعدد، برای مصارف گوناگون، در راستای کنترل عفونتها و مبارزه با میکروارگانیسم های مضر و بیماریزا ،در صنایع مختلف، دارد.
  • همچنین واحد تحقیق و توسعه ، با انجام تحقیقات گسترده در حوزه های کنترل عفونت ، ایمنی زیستی و ایمنی غذایی اقدام به توسعه تولید و گسترش فعالیت این شرکت در بخش های مختلف و صنایع گوناگون کرده است ، به طوریکه در حال حاضر ،تکنولوژی تولید یکی از کاملترین سبد های محصولات ضدعفونی کننده و آنتی سپتیک جهان را در اختیار دارد.

  محصولات اصلی

  • این شرکت توانسته است با کمک دپارتمان تحقیق و توسعه خود محصولات متنوعی برای بازارهای مختلف از جمله در تولید انواع محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی،محلول ضدعفونی کننده ابزار،محلول های ضدعفونی کننده سطوح،محلول های ضد عفونی کننده دندان پزشکی و ... را تولید و عرضه می نماید.

  گواهی نامه ها

  • دارای گواهینامه های معتبر بین المللی از جمله GMP , ISO 9001:2008 , ISO 13485:2003 برای تولید محصولات خود بوده و گواهینامه های معتبر داخلی برای عرضه محصولات خود در بازارهای مختلف را دارا است.
  BSCOBSCO

  کالا های مرتبط  کاربر محترم جهت ارسال نظر خود، کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید.

  refresh