برند BSCO

نمایش 20 محصول از 21 محصول
نمایش 20 محصول از 21 محصول

درباره برند

این شرکت بزرگ‌ترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی در صنعت شوینده‌ها و ضدعفونی کننده‌ها در خاورمیانه و شرکتی دانش بنیان و پس از انجام تحقیقات گسترده در زمینه تولید و سنتز مواد ضدعفونی کننده جدید در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید، از اقدامات مهم و با ارزش پژوهشگران این شرکت سنتز و تدوین تکنولوژی تولید پراکسی استیک اسید برای اولین بار در منطقه خاورمیانه می‌باشد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات مرتبط با افزایش ایمنی بهداشتی را تولید و به بازارهای منطقه عرضه می‌دارد

همچنین واحد تحقیق و توسعه، با انجام تحقیقات گسترده در حوزه‌های کنترل عفونت، ایمنی زیستی و ایمنی غذایی اقدام به توسعه تولید و گسترش فعالیت این شرکت در بخش‌های مختلف و صنایع گوناگون کرده است، به طوریکه در حال حاضر، تکنولوژی تولید یکی از کاملترین سبد‌های محصولات ضدعفونی کننده و آنتی سپتیک جهان را در اختیار دارد.

این شرکت توانسته است با کمک دپارتمان تحقیق و توسعه خود محصولات متنوعی برای بازارهای مختلف از جمله در تولید انواع محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی، محلول ضدعفونی کننده ابزار،محلول‌های ضدعفونی کننده سطوح، محلول‌های ضد عفونی کننده دندان پزشکی و ... را تولید و عرضه می‌نماید.

شرکت فوق دارای گواهینامه‌های معتبر بین المللی از جمله  GMP , ISO 9001:2015 , ISO 13485:2016 برای تولید محصولات خود بوده و گواهینامه‌های معتبر داخلی برای عرضه محصولات خود در بازارهای مختلف را دارا است.