دیسپنسر (دستگاه ضدعفونی کننده دست) نیم لیتری پلاست آرنجی دیواری
دیسپنسر (دستگاه ضدعفونی کننده دست) نیم لیتری پلاست

کد کالا:     153-8 کد برند:             

دیسپنسر (دستگاه ضدعفونی کننده دست) نیم لیتری پلاست مدل آرنجی دیواری

  • ارسال فوری به سراسر ایران
350,000 تومان
   

در مورد نحوه ثبت سفارش دیسپنسر (دستگاه ضدعفونی کننده دست) نیم لیتری پلاست سوالی دارید ؟


مشخصات دیسپنسر (دستگاه ضدعفونی کننده دست) نیم لیتری پلاست

در بسته های 10 عددی

دیسپنسر نیم لیتری ABS مدل دیواری_آرنجی:

  • دیسپنسرها محفظه­ ی دستی یا اتوماتیکی اند که برای خروج و توزیع مقدار مشخصی از مایع یا محلول ظروف طراحی شده اند و ایمنی و رعایت بهداشت در اولویت کاربری آن ها می باشد.
  • دو نوع دستی و اتوماتیک دارند که در نوع دستی، اهرم یا پدالی بر روی آن تعبیه شده که این امکان را به مصرف کنندگان آن می دهد: الزامی به استفاده از دست نباشد و بعنوان مثال بتوان با آرنج نیز محلول ضدعفونی کننده را بر روی دست پمپاژ کرد.

مشخصات دیسپنسر دستی:

  • نوع: دستی
  • مدل: دیواری_آرنجی
  • جنس: ABS (پلاستیک فشرده)
  • مقاوم و مستحکم

فروشگاه آنلاین می مد تنوعی بالا از این محصولات را در سایت فروشگاه خود موجود کرده و شما  کافیست برای سفارش این محصول با همکاران ما در بخش فروش بصورت تلفنی یا در شبکه های اجتماعی تماس گرفته و خریدی امن و آسان را با ما تجربه کنید.

جزئیات برند

سال تاسیس

1376

توضیحات برند

  • panma حدودا دودهه با نام قطعه سازی ابوذر در حوزه طراحی و ساخت قطعات لوازم و تجهیزات مشغول به فعالیت بوده که در آن زمان با بهبود و ارتقاء روشهای تولید توانستیم محصولات باکیفیت برتر ارائه و رضایت بیشتر مشتریان را جلب و با ایجاد اعتبار خود را به عنوان تولید کننده ای پویا اندیش و نوآور و مبتکرمعرفی و از همان ابتدا هدفی بزرگ را مدل کاری خود قرار داده ایم. که تا امروزهم همچنان به دنبال آن هستیم که همان انجام کاری متفاوت به همراه ابتکار ونوآوری درروشهای طراحی وساخت وتولید میباشد و نهایتا در سال 1390شرکت پویا اندیشان نو آور متین را ثبت نمودیم. مجوزات اخذ شده: 1-جواز تاسیس شرکت فنی مهندسی ساخت و تولید ماشین آلات و تجهیزات از وزارت صنعت 2-جواز تاسیس صنایع پیشرفته (هایتک) برای تولید نسل جدید لامپ LED از وزارت صنعت 3-جواز تاسیس تولید دیسپنسرپزشکی و ظروف غوطه وری آزمایشگاهی از وزارت صنعت 4-عضو مرکز حامی نخبگان 5-گواهی ثبت اختراع دستگاه واترجت سندبلاست کابینی خدمات قابل ارائه: 1-طراحی ساخت وتولید انواع تجهیزات ماشین آلات و لوازم و قطعات 2-ارائه خدمات فنی مهندسی

محصولات اصلی

  • انواع دیسپنسر فلزی وABS وظروف قوطه وری بیمارستانی

گواهی نامه ها

  • مجوزات اخذ شده: 1-جواز تاسیس شرکت فنی مهندسی ساخت و تولید ماشین آلات و تجهیزات از وزارت صنعت 2-جواز تاسیس صنایع پیشرفته (هایتک) برای تولید نسل جدید لامپ LED از وزارت صنعت 3-جواز تاسیس تولید دیسپنسرپزشکی و ظروف غوطه وری آزمایشگاهی از وزارت صنعت 4-عضو مرکز حامی نخبگان 5-گواهی ثبت اختراع دستگاه واترجت سندبلاست کابینید

کالا های مرتبطکاربر محترم جهت ارسال نظر خود، کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید.

refresh