درباره برند

این شرکت از سال 1369 شروع به فعالیت نمود و محصولات شرکت طی 4 مرحله تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شود :

در مرحله اول گاز وازلینه با انواع مختلف در سال 1370 تولید شد.

در مرحله دوم گاز جراحی کیلوئی ساده و نخ دار استریل ، باند زخم بندی 2و3 متری در سال 1373 تولید و به مراکز مصرف ارائه شد .

در مرحله سوم در سال 1380 انواع باند کشی و کنار بافته و لنگاز با دستگاههای روز دنیا و کیفیت بسیار بالا تولید شد.

در فاز چهارم از سال 1387 تولید انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی که شامل پکهای جراحی (قلب – ارتوپدی –مغزو اعصاب –ENT- جنرال – زنان و غیره ) و گان جراح، گان بیمار، کلاه، کاور کفش، ملحفه، بلوز و شلوار بیمار و غیره می‌باشد با امکانات و دستگاههای مدرن شروع شده و به مصرف کنندگان عرضه میگردد.

شرکت جهت تجهیز خطوط تولید اقدام به خرید و تهیه ماشین آلات مدرن نمود. در خط تولید گاز جراحی کلیه ماشین آلات از کشورهای سوئیس و اسپانیا می‌باشد.

ماشین آلات تولید البسه یکبار مصرف از کشورهای کره، تایوان، چین و هند تهیه شده و ماشین آلات تولیدی خطوط باند کشی و کنار بافته و زخم بندی از کشور اسپانیا و کشور عزیزمان ایران می‌باشد .

ضمناً ماشین‌آلات خط تولید انواع گاز وازلینه (تک پدی -10 پدی -24 پدی -36 پدی ) از ماشین آلات پیشرفته روز بوده و نیروی انسانی در تولید گاز وازلینه به جز تزریق مواد اولیه هیچ گونه نقشی در تولید ندارد . کارخانه در شهرک صنعتی کاسپین قزوین با زیربنای تولیدی 2000 متر مربع ، 800 متر انبار ،100متر مربع آزمایشگاه و مرکز تحقیقات داخلی و200متر مربع شامل غذا خوری، رختکن، بهداشتی و 200متر مربع مهمانسرا و 100مترمربع ساختمان اداری می‌باشد .

این برند تا کنون موفق به دریافت :

پروانه بهره برداری وزارت صنعت وتجارت

پروانه ساخت وزارت بهداشت و درمان

پروانه استاندارد ملی ایران

پروانه استاندارد اروپا CE

پروانه ایزو 2008-9001

پروانه ایزو 2003-13485

         

شده است و با تمام قدرت تلاش می‌کند بهترین کالا را با عالی‌ترین کیفیت برای مصرف کنندگان تولید نماید .مصرف کنندگانی که بی هیچ شکی لایق بهترین‌ها هستند .