برند جیمی (gimmi)

نمایش 0 محصول از 0 محصول
نمایش 0 محصول از 0 محصول

متاسفانه کالایی یافت نشد

شما می توانید از طریق این لینک به صفحه اصلی بازگردید

درباره برند

این برند در سال 1932 تاسیس شد و به سرعت در بازار فناوری پزشکی صادرات محور مطرح شد و پیوندهایی با شرکای اروپایی برقرار کرد که برخی از آنها تا به امروز در بین مشتریان باقی مانده‌اند.

پس از جنگ جهانی دوم رودولف گیمی شرکت را بازسازی کرد و روابط تجاری خود را در خارج از اروپا توسعه داد و در بازار ایالات متحده به ویژه با توجه به چشم انداز بلند مدت ان توسعه یافته است. در سال 1969 شرکت توسط Fritz Joachim Renz خریداری شد که فعالیت های بین المللی Gimmi® GmbH را بیشتر گسترش داد. مدیر عامل سابق Thilo Henzler در سال 1972 به شرکت ملحق شد. او در سال 1987 مسئولیت تجارت را بر عهده گرفت و مسیر را برای برنامه بازاریابی خود Gimmi تنظیم کرد. علاوه بر حفظ روابط نزدیک با جراحان در سراسر جهان، Gimmi® ابزارهای خود را توسعه داد و آنها را در سطح بین المللی به بازار عرضه کرد.

تخصص Gimmi در آندوسکوپی با جایزه Red Dot Design Award در سال 2003 شناخته شد. کارخانه کمپانی GIMMI با قدمت 84 ساله پایتخت صنعت ابزار جراحی دنیا در جنوب غربی آلمان مستقر است. این کمپانی به صورت اختصاصی به ساخت اندوسکوپی ریجید، سیستم تصویر و ابزار جراحی با کیفیت بسیار بالا، مطابق با نیازهای ویژه بخش پزشکی در عرصه جهانی مشغول به فعالیت است. کمپانی GIMMI به واسطه تجربه قابل توجه، نوآوری­های هدفمند و جهت‌دار، پرسنل ماهر، روحیه رقابت و تلاش، دقت و کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز دنیا تبدیل به کمپانی پیشرو در صنعت تولید ابزار جراحی عمومی و لاپاراسکوپی دنیا شده است.