درباره برند

این برند از سال 1996 به عنوان تولید کنند سونوگرافی تشخیصی توسط Mr.Mo تاسیس و شروع به کار کرد و با توسعه و تغییر مداوم در فناوری‌ها به طور مستقل در بازارهای آمریکا و چین فعالیت می‌کند.

در سال 2002 موفق به کسب گواهی CE اتحادیه اروپا گردید و در سال 2012 مرکز تحقیق و توسعه را در امریکا راه‌اندازی کرد و  نامزد به عنوان شرکت پیشرو توسط دوازدهمین برنامه ملی 5 ساله شد.

در سال 2017 مرکز بازاریابی و خدمات در ایالات متحده و اتحادیه اروپا راه اندازی کرد و در سال 2018 موفق به شروع همکاری استراتژیک با BD چین شد و به USAI پیوست و به 3 فناوری پیشرفته بین المللی دست یافت.

سال 2019 ارزش شرکت در بازار STAR در زمینه سونوگرافی از 5 میلیارد گذشت  و در سال 2020 SonoEye  برنده جایزه طلا در نهمین مسابقه طراحی جایزه Taihu شد.

این شرکت مالک 5 مرکز تحقیق و توسعه در چین و ایالات متحده است که دفتر مرکزی تحقیق و توسعه به عنوان شرکت ملی صالح در زمینه حقوق مالکیت معنوی اعطا شده است.

این شرکت تنها شرکتی هست که توسط CMD ، CE (EU)، FDA (ایالات متحده)، CSA (کانادا)، KFDA (کره جنوبی) و سایر گواهینامه‌های بین‌المللی  تایید شده دارد. شرکت فوق  دارای یک شبکه فروش بزرگ است که نشان دهنده حضور آن در بیش از 100 کشور است و همچنین مسئولیت رهبری و رشد را به عنوان اختصاصی ترین ارائه دهنده فناوری اولتراسوند در چین بر عهده دارد و به عنوان نامزد، رهبر پروژه ملی تحقیق و توسعه و حمایت از برنامه 5 ساله آینده چین شناخته شده است.