اتوسکوپ فایبراپتیک BETA 400 با لامپ زنون هالوژن XHL
اتوسکوپ فایبراپتیک
اتوسکوپ فایبراپتیک BETA 400 با لامپ زنون هالوژن XHL
اتوسکوپ فایبراپتیک BETA 400 با لامپ زنون هالوژن XHL

کد کالا:     89-1 کد برند:             

اتوسکوپ فایبراپتیک مدل BETA 400 با لامپ زنون هالوژن XHL

 • style="font-size:22px;opacity:0.7;vertical-align: middle">
 • گارانتی دارد
 • ارسال فوری به سراسر ایران
   

در مورد نحوه ثبت سفارش اتوسکوپ فایبراپتیک سوالی دارید ؟


مشخصات اتوسکوپ فایبراپتیک


با بدنه تمام فلزی
با میدان دید وسیع و شفافیت تصویر
اولین اتوسکوپ فایبر اپتیک با بزرگنمایی 4/2 برابر با لنز متحرک
کاربری فوق العاده ساده جهت دسترسی مستقیم به کانال گوش

سایر توضیحات اتوسکوپ فایبراپتیک

اتوسکوپ هاین با بهره گیری از تکنیک و تکنولوژی پیشرفته روز،امکانات و کیفیتی منحصر به فرد را به کاربران هدیه می کنند.این اتوسکوپ ها از فن آوری زنون هالوژن و LED جهت نورپردازی شفاف و سفید برخوردار می باشند،لنز آنها قابل چرخش،ضخیم و مقاوم در برابر خط خوردگی است و بزرگنمایی آنها تا 3 برابر می باشد.رنگ مشکی مات در جداره داخلی اتوسکوپ مانع از انعکاس نور می گردد.قابلیت های یاد شده،تصویری شفاف و بدون انعکاس را از کانال گوش و پرده ضماخ ارائه می نماید.اتوسکوپ های HEINE در مدل های مختلف پزشکی ساخته و ارائه می شوند.

جزئیات برند هاین

 • بنیانگذار شرکت؛ Helmut A. Heine، هنگامی که HEINE Optotechnik را در سال 1946 تأسیس کرد، این دید روشن را داشت که تنها راه دستیابی به مطمئن ترین تشخیص در اولین مرحله ی ممکن، استفاده از باکیفیت‌ترین ابزارهای تشخیصی است.
 • شرکت HEINE از سال 1946 ابزارهای تشخیصی اولیه پزشکی دستی را تولید کرده است و امروزه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان ابزار چشم پزشکی، پوست و اتوسکوپ در جهان است.
 • بخش توسعه ی شرکت، به طور مداوم جنبه های فنی محصولات را بهینه می کند و انواع ابزارهایی را که می توانند در هر شرایطی به آنها اعتماد کنند در اختیار پزشکان قرار می دهد.
 • محصولات هاین از نظر عملکرد و کیفیت در زمره بهترین ابزار تشخیصی جهان قرار دارند. در حال حاضر شرکت هاین استانداردهایی را تعیین می کند که به وسیله آن، کیفیت ابزارهای تشخیصی دیگر ارزیابی می شود.
 • کمپانی هاین در بیش از 120 کشور جهان با شرکت های تابعه در استرالیا، ایالات متحده و سوئیس و هم چنین 3000 نماینده، وارد کننده و فروشنده متخصص، نمایندگی داریم.
 • این کمپانی با نگاهی بیمار مدار، تجهیزات متنوعی را برای ساخت ابزارهای تشخیصی با کیفیت بالا در دنیا ارائه می نماید که عملکردهای پزشکی را صحت، دقت و سهولت می بخشند و راحتی را به متخصصان و بیماران هدیه می کنند.
 • فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد، عرضه کننده ی محصولات با کیفیت برند هاین در زمینه ی ابزارهای تشخیصی کشور می باشد.
هاین

کاربر محترم جهت ارسال نظر خود، کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید.

refresh