اینسافلیتور ولف
اینسافلیتور ولف
اینسافلیتور ولف
اینسافلیتور ولف

کد کالا:     29-3 کد برند:             

اینسافلیتور ولف

  • ارسال فوری به سراسر ایران
   

در مورد نحوه ثبت سفارش اینسافلیتور ولف سوالی دارید ؟


مشخصات اینسافلیتور ولف

این اینسافلیتور دارای خروجی دود است و بوی کوتر وارد فضای اتاق عمل نمیشود.

حاوی گرم کن است و گاز سرد وارد بدن بیمار نمی‌شود.

اینسافلیتور قابلیت پروفایل بندی دارد. هر پزشک اطلاعات خاص خودش را وارد می کند. و در دفعات بعدی هر پزشکی که نام خودش را وارد کند با توجه به تنظیمات گذشته همان شخص تنظیم میشود.

به صورت خودکار اینسافلیتور فشار داخل بدن را اندازه گیری می کند.

دارای منوی فارسی است.

جزئیات برند ریچارد ولف

  • برند ریچارد ولف از آغاز فعالیت های کوچک در سال 1906 به عنوان یک شرکت کوچک خانوادگی توسط  Georg Wolf در برلین تأسیس شد و از طریق شبکه ای متشکل از 16 شعبه و 130 توزیع کننده، به یک سازمان بین المللی تبدیل شد.
  • RICHARD WOLF GmbH از سال 1968 تحت مالکیت مؤسسه غیرانتفاعی ریچارد و آنه ماری ولف قرار گرفت و با سال ها تجربه به تولید تخصصی طیف گسترده ای از ابزار و تجهیزات پزشکی در زمینه اندوسکوپی و جراحی های کم تهاجمی پرداخته است و خصوصاً با پیشرفت Lithotripsy مبنی بر امواج پیزوالکتریک، سهم عمده ای در سنگ شکنی کم تهاجمی داشته است.
  • امروزه این کمپانی یکی از کمپانی های برتر جهان در زمینه اندوسکوپی بوده و در زمینه TSPT ،ESWL ،ESWL فعالیت فشرده دارد.
  • تولیدات مداوم و به روز و با کیفیت بالای این کمپانی، تنها مدیون جو تحقیقاتی و خلاقی است که مهندسان را تشویق به ارائه ی نظرات سازنده در زمینه ی نوآوری ها و ابداعات جدید نموده است. همچنین سابقه ی چندین دهه همکاری بسیار نزدیک با علم پزشکی و صنعت نیز موجب دستیابی به امتیازات زیادی در همین راستا گردیده است.
  • برند Richard Wolf کمپانی برتر دنیا در زمینه ی تجهیزات جراحی های کم تهاجمی، به یکی از پیشگامان صنعت از لحاظ کیفیت محصولات تبدیل شده است. این کمپانی با برقراری ارتباطی نزدیک با فیزیک دانان در زمینه پزشکی سعی براین دارد تا آسایش بیمار و کاربران را تا حد امکان فراهم آورد.
  • از سال ها قبل، Richard Wolf یکی از مهم ترین نوآوران در جراحی های کم تهاجمی و همچنین ارائه خدماتی در زمینه ی اتاق عمل های جامع بوده است. اتاق عمل Integrated که CORE نام گذاری شده است، روشی به منظور رسیدن به کنترل مرکزی اتاق عمل توسط یک دستورالعمل جامع می باشد.
  • فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد، عرضه کننده ی محصولات با کیفیت برند ولف در ابزار پزشکی (لاپاروسکوپی، آندوسکوپی و ...) در کشور می باشد.
ریچارد ولفریچارد ولفریچارد ولف

کاربر محترم جهت ارسال نظر خود، کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید.

refresh