درباره برند

برند ریچارد ولف از آغاز با فعالیت‌های کوچک در سال 1906 به عنوان یک شرکت خانوادگی توسطGeorg Wolf  در برلین تأسیس شد و از طریق شبکه‌ای متشکل از 16 شعبه و 130 توزیع کننده، به یک سازمان بین‌المللی تبدیل شد.

RICHARD WOLF GmbH  از سال 1968 تحت مالکیت مؤسسه غیرانتفاعی ریچارد و آنه ماری ولف قرار گرفت و با سال‌ها تجربه به تولید تخصصی طیف گسترده‌ای از ابزار و تجهیزات پزشکی در زمینه اندوسکوپی و جراحی‌های کم تهاجمی پرداخته است و خصوصاً با پیشرفت Lithotripsy مبنی بر امواج پیزوالکتریک، سهم عمده‌ای در سنگ شکنی کم تهاجمی داشته است.

امروزه این کمپانی یکی از کمپانی‌های برتر جهان در زمینه اندوسکوپی بوده و در زمینهTSPT ،ESWL ،ESWL  فعالیت فشرده دارد.

تولیدات مداوم و به روز و با کیفیت بالای این کمپانی، تنها مدیون جو تحقیقاتی و خلاقی است که مهندسان را تشویق به ارائه‌ی نظرات سازنده در زمینه‌ی نوآوری‌ها و ابداعات جدید نموده است. همچنین سابقه‌ی چندین دهه همکاری بسیار نزدیک با علم پزشکی و صنعت نیز موجب دستیابی به امتیازات زیادی در همین راستا گردیده است.

برند Richard Wolf کمپانی برتر دنیا در زمینه‌ی تجهیزات جراحی‌های کم تهاجمی، به یکی از پیشگامان صنعت از لحاظ کیفیت محصولات تبدیل شده است. این کمپانی با برقراری ارتباطی نزدیک با فیزیک دانان در زمینه پزشکی سعی براین دارد تا آسایش بیمار و کاربران را تا حد امکان فراهم آورد.

از سال‌ها قبل،Richard Wolf  یکی از مهم‌ترین نوآوران در جراحی‌های کم تهاجمی و همچنین ارائه خدماتی در زمینه‌ی اتاق عمل‌های جامع بوده است. اتاق عمل Integratedکه CORE نام گذاری شده است، روشی به منظور رسیدن به کنترل مرکزی اتاق عمل توسط یک دستورالعمل جامع می‌باشد.