برند Zakariajahrom

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

این شرکت در سال 1374 به منظور فعالیت در زمینه صنایع غذایی-دارویی” به ثبت رسید. پس از پیاده‌سازی اصول طراحی و با بهره‌گیری از دانش و نیروهای متخصص، واحد تولید اتانول این شرکت با استفاده از تجهیزات تمام استیل و مدرن در سال 1379 شروع به تولید آزمایشی نمود و در سال 1380 با ظرفیت کامل به بهره‌برداری رسید. این شرکت در سال 1381 موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت به منظور تولید اتانول طبی بالک، اتانول 96% مظروف و اتانول 70% مظروف گردید. تداوم حرکت صعودی این شرکت منجر به گسترش فعالیت‌های این مجموعه گردیده و در ادامه، خط تولید اتانول مطلق نیز راه‌اندازی شد و پروانه ساخت اتانول مطلق 99.6% نیز از وزارت بهداشت اخذ گردید.

همچنین نظر به همه‌گیری ویروس کرونا و افزایش تقاضا برای محصولات ضد عفونی کننده و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، این شرکت طرح افزایش ظرفیت خود را در زمستان 1399 آغاز و اجرایی نمود.

ساختار سازمانی مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت یکپارچه و پیوسته و با تکیه بر آگاهی، تکنولوژی روز و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون کیفیت بالای محصولات، کاهش قیمت نهایی محصول و رضایتمندی مشتریان گام بردارد. این عوامل منجر به فتح قله‌های موفقیت در کسب‌وکار شده است.

در طول این مسیر، همواره از اصول نوین مدیریتی و مهندسی استفاده نموده‌ است و فضا را برای بروز خلاقیت سازمانی فراهم کرده‌ است. همچنین شخصیت سازمانی خود را بر مبنای احترام به مشتریان شکل داده و تمام تلاش خود را در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان به کار گرفته‌ است. از طرفی، تأییدیه‌های لازم را از منابع مختلف دریافت کرده‌ و زوایای مختلف فنی و زیست محیطی را در نظر گرفته‌ است.