ریشتر (riester)

نمایش 20 محصول از 39 محصول
نمایش 20 محصول از 39 محصول

Rudolf Riester GmbH برند تجهیزات پزشکی ریشتر در سال 1948 در یونگینگن آلمان تأسیس شد و در سال 2007 توسط Halma plc خریداری شد و این شرکت را از یک تجارت خانوادگی به بخشی از یک شرکت بین المللی تبدیل کرد.

امروزه Riester  یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید دستگاه‌های تشخیصی برای مراقبت‌های اولیه و بیمارستانی در سراسر جهان می‌باشد و محصولات خود را در بیش از 150 کشور جهان توزیع می‌کند.

بسیاری از محصولات Riester برای استفاده‌ی روزمره‌ی پزشکان و بیمارستان‌ها طراحی شده است که این تجهیزات از طریق همکاری نزدیک مهندسان و متخصصان مراکز تحقیقاتی و بیمارستان‌های دانشگاهی تولید می‌شوند.

برند ریشتر با بیش از 70 سال سابقه در امر تولید و ساخت ابزار و تجهیزات پزشکی، در زمینه‌های متنوعی همچون؛ دستگاه‌های سنجش فشارخون، ابزار آلات و لوازم جانبی تخصصی پوست، گوش و حلق و بینی (ENT) و چشم، سیستم‌های تشخیصی و مانیتورینگ بیمار، دستگاه پزشکی عمومی، تجهیزات دامپزشکی و مواردی دیگر فعالیت دارد.

تمامی این محصولات طبق استانداردهای بین المللی CE (اروپا)، FDA (ایالات متحده آمریکا)، Gost (روسیه)، CFDA (چین) و SFDA (عربستان سعودی) تولید و عرضه می شوند.

محصولات Riester از دفتر مرکزی آن‌ها در یونگینگن آلمان و شرکت‌های تابعه بین المللی آن در کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا، سائوپائولو، برزیل و شانگهای چین، از طریق شبکه جهانی شرکای توزیع مجاز توزیع می‌شوند و نه تنها دسترسی سریع، بلکه مشاوره و خدمات در محل نیز با آن ها تضمین می‌شود.