یواس کام (uscom)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول
  • برند فوق شرکت نوآورانه پزشکی دراسترالیا است که در زمینه تکنولوژی های غیر تهاجمی و ابزارهای اندازه گیری و نظارت بر عملکرد قلبی – عروقی و ریه فعالیت می کند. این شرکت دارای تعداد زیادی از اختراعات مربوط به دستگاه های نظارتی قلب و عروق و ریه بوده که در مراحل مختلف ارائه، بررسی و تایید در سراسر جهان میباشد.
  •  Uscom برای نشان دادن رهبری در علم و ایجاد دستگاه های غیر تهاجمیکه پزشکان را برای بهبود مراقبت های بالینی و نتایج بیماران راهنمایی می کند. Uscom یک رهبر جهانی در حال ظهور در وسایل پزشکی غیر تهاجمی قلبی و عروقی و ریوی است ، در حال توسعه فن آوری های نوین برای حل چالش های بیماری جهانی و مراقبت های بهداشتی است.
     Uscom توسط یک جاه طلبی تجاری برای رهبری نوآوری های جهانی بهداشت و رشد ثروت سهام داران محور است.
    این شرکت در سال 2000 و براساس تحقیقات ترجمه شده بر روی قلب و عروق توسط دانشیار راب فیلیپس در دانشگاه کوئینزلند تأسیس شد. USCOM 1A وسیله اصلی است که در سال 2006 تولید و روانه بازار شد و به عنوان محصول سنگ بنای این شرکت همچنان ادامه دارد. Uscom بیش از 1000 واحد 1A را در بیمارستان ها و کلینیک های پیشرو در سراسر جهان به فروش رسانده است. 
    Uscom دارای یک استراتژی تهاجمی برای رشد جهانی است که منجر به دستیابی به تمرین در حال تغییر و فن آوری های قلبی عروقی و ریوی غیر تهاجمی غیر تهاجمی و ریوی شده است. Uscom در سال 2013 Pulsecor Limited و آزمایشگاه های Thor را در سال 2015 بدست آورد. 
    کارشناسان Uscom در گردش خون دستگاه های نظارت و کنترل غیر قلبی عروقی و ریوی غیرقانونی را ارائه می دهند. Uscom مانیتور همودینامیک پیشرفته USCOM 1A ، سری BP + و BP + Reporter و سری اسپیرومتری دیجیتال مافوق صوت SpiroSonic و نرم افزار اختصاصی SpiroReporter را به بازار عرضه می کند. این دستگاه ها روش کار قلبی عروقی و ریوی را تغییر می دهند.