برند TBK

نمایش 20 محصول از 65 محصول
نمایش 20 محصول از 65 محصول

درباره برند

این شرکت با بیش از ربع قرن سابقه تولید موفق در زمینه تولید تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و ... به عنوان اولین تولیدکننده تخت های ریموت دار در ایران سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. از افتخارات این مجموعه تولید سالانه 1100 دستگاه انواع تخت  پوست ومو و زیبایی، چشم پزشکی، یورودینامیک، ارولوژی، ژنیکولوژی، زایمان، فیزیوتراپی و یونیت صندلی‌های پیشرفته گوش و حلق و بینی و دندانپزشکی و ...  بر پایه استانداردهای بین المللی در ایران و با کیفیت ISO9001 ، ISO13485  به همراه تائیدیه از اداره کل تجهیزات پزشکی می‌باشد. این شرکت  با حضور گسترده در عرصه محصول به بازارهای بین المللی همواره فعال و در جهت ارتقاء کیفیت و حفظ برتری محصولات خویش پیشقدم بوده و می‌باشد. با بومی سازی دانش فنی و تخصصی همراه با مهندسین مجرب و کار آزموده تولیدات تجهیزات پزشکی توانسته است با قیمتی مناسب و استفاده از مواد اولیه درجه یک خدمات قابل قبولی برای جامعه پزشکی ایران به ارمغان آورد. از افتخارات این مجموعه تولید محصولاتی با تکنولوژی روز و ارائه 20 ماه گارانتی و خدمات مادام العمر می باشد.

اصولا روش طراحی در بخش RSD این مجموعه بر اساس تکیه بر تکنولوژی روز صنعت تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی جهان پایه گذاری شده و نسل حاضر محصولات با انجام تحقیقات گسترده بر روی آخرین تحولات و امکانات نمونه‌های اروپایی طراحی و ساخته شده است و به دلیل همین ویژگی و تلاش مستمر متخصصین ورزیده شرکت و سابقه 25سال تجربه و نوآوری محصولات ارائه شده با تجهیزات روز پزشکی قابل رقابت می‌باشد.

این گروه موفق به دریافت گواهینامه‌های زیر شده است.

دارنده تاییدیه‌ی سیستم مدیریت تضمین کیفیت  ISO 9001/2000

دارنده تاییدیه‌ی اداره کل تجهیزات پزشکی

دارنده ایزو 13485

دارنده تاییدیه  سی ای و مجوز صادرات محصول به کشورهای آسیایی و اروپا

دارنده تاییدیه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

عضو انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

دارنده تاییدیه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

دارنده تاییدیه چندین مرکز دانشگاهی و کلینیک‌های دولتی و خصوصی

حضور مستمر در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی

 

برند فوق با دارا بودن نمایندگی‌های فعال فروش و خدمات پس از فروش  در تمامی استان‌های ایران و چند کشور همسایه و اروپایی تمامی محصولات خود را 2 سال گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش مادام العمر می‌نماید تا به نحو احسنت بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.