برند takno

نمایش 20 محصول از 51 محصول
نمایش 20 محصول از 51 محصول

 

درباره برند

این برند در سال 1370 در جهت تامین نیازهای بیمارستانی، مراکز درمانی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی تاسیس و در سال 1372 مفتخر به دریافت گواهینامه فعالیت پزشکی صنعتی در وزارت صنایع و معادن و در سال 1374 تولیدات این شرکت به تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رسید.

شرکت فوق بعنوان قدیمی‌ترین شرکت تولید کننده تجهیزات چهارگانه در ایران همواره به عنوان شرکت پیشرو و الگو برای سایر شرکتهای فعال در این زمینه شناخته شده است و با دارا بودن ده‌ها ثبت اختراع از جمله ثبت اختراع کلینیکال سینک، سینک اسکراب، میز کالبد شکافی، میز تاریکخانه دو منفذه، وان شستشوی نوزاد، وان درمان، هود لامینار آزمایشگاهی در دو مدل مدل  Aو B، خشک کن فیلم رادیولوژی و ... همچنان به عنوان شرکت پیشرو دراین صنعت شناخته می‌شود.

ارزش‌های اساسی شرکت: تولید نوآورانه و با کیفیت مطابق با خواسته مشتری با قیمت مناسب، پاسخگویی سریع به درخواست مشتری، صداقت و درستکاری در کلیه امور می‌باشد.

این شرکت در تضمین کیفیت محصولات تولیدی، استانداردهای کلاس جهانی را رعایت نموده و موفق به دریافت گواهینامه‌های ISO13485-2003  و ISO9001-2015  از سازمان بین‌المللی BRS که یکی از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه‌های تضمین کیفیت است، می‌باشد.