درباره برند

این شرکت بصورت رسمی در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردید و با بهره مندی از پرسنل کارآمد، در زمینه مانیتور علائم حیاتی بیمار فعالیت خود را آغاز نمود و بعنوان اولین طراح و سازنده مانیتور علائم حیاتی بیمار در ایران توانست در سال ۱۳۷۵ جایزه جشنواره خوارزمی را به‌خود اختصاص دهد. از اهداف این شرکت میتوان به ارائه سیستم‌های پزشکی با قابلیتهای روز و کیفیت بالا اشاره نمود که برای نیل به این هدف، مدیران و کارشناسان زبده و با تعهد تلاش می‌نمایند. این شرکت برای رسیدن به  اهداف خود از دپارتمان تحقیق و توسعه برخوردار بوده که پروژه‌های متعددی را اجرا نموده و همچنین در آینده اجرا خواهد نمود . این دپارتمان بر اساس استانداردهای دستگاههای پزشکی ، طراحی و اجرای سخت افزارها و نرم افزارهای مربوطه را انجام می‌دهد. اخذ گواهی اروپایی CE از سال ۸۵ تا کنون دلیلی بر این ادعا میباشد. همچنین دپارتمان صحه گذاری، بعنوان واحدی که مطالعه استانداردها رابرعهده داشته و پروژه‌های تحقیق و توسعه را بر اساس استانداردها، ارزیابی و کنترل کیفی می‌نماید، نقش بسیار مهمی در نتایج ارزشمند تحقیق وتوسعه دارد .

خط تولید برگرفته از همکاران زبده با تحصیلات کارشناسی به بالا، از دیگر دپارتمانهای مهم این شرکت بشمار میرود. آموزشهای مکرر، نظارت مسئولین تولید بر درستی اجرای عملیات تولید وکنترل کیفیت‌های متناوب در تمام بخشهای تولید، باعث شده است تا محصولات این شرکت از نظر کیفی، قابل توجه باشند.

واحد فروش وپشتیبانی فنی از دیگر دپارتمانهای هستند که در این شرکت وظیفه پاسخگویی به کاربران محصولات این شرکت را دارند .

واحد خدمات پس از فروش: این شرکت با ارائه خدمات زنجیره‌ای سریع در سراسر کشور به مشتریان خود کمک می‌نماید تا سرویس به موقع و مناسب دریافت نمایند.

گواهینامه‌هایی که این شرکت دانش بنیان و محصولات آن دریافت کرده اند عبارتند از:

پروانه بهره برداری

گواهی تحقیق و توسعه

جایزه جشنواره خوارزمی

پروانه ساخت

ایزو ۱۳۴۸۵

CE

گواهی ثبت اختراع در ادغام سیستم پکس بیمارستانی با مانیتورعلائم حیاتی بیمار