برند paksaman

نمایش 0 محصول از 0 محصول
نمایش 0 محصول از 0 محصول

متاسفانه کالایی یافت نشد

شما می توانید از طریق این لینک به صفحه اصلی بازگردید

درباره برند

این برند در مهر 1368 تاسیس گردید و با بهره‌مندی از راهبری شجاعانه، ارق سازمانی، مدیریت مشارکتی، تفکر استراتژیک و کار تیمی اخلاق مدار توانست طی مدت زمان کوتاهی به برندی خوش نام در اذهان تولید کنندگان و مصرف کنندگان مبدل شود.

برند فوق ضمن اینکه موفقیت امروز خود را مرهون لطف و توجه پروردگار می‌داند ، تلاش برای ارتقای سطح سلامت جامعه را در طی 30 سال گذشته و همچنین برنامه‌های توسعه‌ای آینده را در شمار مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌داند.

گروه پژوهشی، صنعتی و بازرگانی این شرکت به سبب توجه ویژه به سلامت آحاد جامعه، حساسیت بالا و نکته سنجی نسبت به برند و تولید خلاقانه‌ی مبتنی بر نیاز جامعه جزء پرچمداران تولید صنعتی محصولات ارتوپدی و کمک درمانی در کشور عزیزمان است.

این برند به عنوان اولین تولیدکننده‌ی این نوع محصولات به صورت علمی، افتخار خدمت گزاری به هموطنان را دارد.

رضایتمندی مشتری از کیفیت نهایی محصولات شرکت پاداش تلاش شبانه روزی مجموعه‌ی خانواده این شرکت است. خانواده خیرخواه و مسئولیت پذیر، شامل پرسنل مستقر در کارخانه شهر زنجان، تیم اداری و ستادی در تهران و همه بزرگوارانی که با عنوان همکاری جهت رساندن محصولات پاک سمن به دست مصرف کنندگان نهایی مشغول کار و تلاش خستگی ناپذیر هستند.

حفظ جایگاه فعلی به عنوان پیشرو، از طریق توسعه فعالیت‌ها در این صنعت، ارتقای جایگاه برند در ذهن مخاطبان و ورود به بازارهای منطقه از جمله چشم‌اندازهای شرکت می‌باشد و ماموریت خود می‌داند برای ایجاد تجربه احساس بهتر در افراد از طریق توجه به جزییات کلیدی در طراحی و تولید نوآورانه محصولات ارتوپدی و کمک درمانی تلاش مضاعفی داشته باشد.

برند فوق توجه به جزئیات را به خوبی می‌داند و بر اساس آن عمل می‌کند اما دلیل اصلی این توجه به جزئیات ایجاد حس بهتر در خود و در مخاطبان داخلی و خارجی خود می‌باشد . فلسفه وجودی شرکت توجه به جزئیات برای به وجود آوردن احساسی بهتر است که در نتیجه آن حوزه اثر را دریافت کرده وجود چنین سازمانی را مغتنم می‌شمارد. دليل بودن شرکت به همین فلسفه وجودی بازمی‌گردد.