برند اسرام (osram)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

شرکت OSRAM در سال 1906 در برلین ثبت شد و در سال 1919 Auergesellschaft، S&H و AEG تأسیسات تولید لامپ خود را در برلین تحت نام OSRAM Werke G.m.b.H. KG ادغام کردند. OSRAM به عنوان شرکت متولد شد و شش سال بعد در سال 1925 چراغ جلوی دو رشته‌ای برای اولین بار نور بالا و پایین را در یک نور فعال می‌کند و ترافیک جاده را ایمن‌تر می‌کند، تولید کرد. در سال 1936 اولین چراغ فلورسنت روشنایی کم‌مصرف برای دفاتر و سالن‌های صنعتی را امکان‌پذیر کرد. در سال 1983 OSRAM جایزه اسکار را برای لامپ های XBO برای نورپردازی فیلم و تلویزیون دریافت کرد.

سال 2003 OSRAM پیشرفته ترین کارخانه جهان را برای دیودهای ساطع کننده نور در آن زمان در Regensburg افتتاح کرد. OSRAM واحد تجاری جدید UV/IR (لامپ‌های فرابنفش و مادون قرمز) را راه اندازی کرد. گندزدایی آب یکی از کاربردهای این لامپ‌ها می‌باشد.

سال 2010 شروع توسعه برنامه‌های کاربردی مبتنی بر فسفر از راه دور فعال شده با لیزر (LARP). OSRAM LED های لایه نازک را برای روشنایی باغبانی فراهم می‌کند و مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

سال 2017 موفق به افتتاح بزرگترین و پیشرفته‌ترین کارخانه تراشه LED 6 اینچی جهان در مالزی شد و در سال 2019 OSRAM اولین ال ای دی کوانتوم دات (ذرات نیمه هادی به اندازه نانومتر) را معرفی کرد و در سال 2020 اولین ارتقاء چراغ‌های جلو را با لامپ‌های مقاوم‌سازی خودرو مبتنی بر LED ارائه کرد.

این شرکت با بیش از 110 سال تجربه طراحی و ساخت، حدود 27000 کارمند و 5500 مهندس در سراسر جهان دارد و به بیش از 20000 مشتری خدمات ارائه داده است و یک رهبر جهانی در راه حل‌های نوری ایجاد می‌باشد و با افزودن هوش به نور و اشتیاق به نوآوری، زندگی مردم را راحت می‌کند.

این شرکت نوآوری‌های هیجان انگیزی ایجاد می‌کند که مشتریان را در بخش‌های مصرف کننده، خودرو، بهداشت و درمان و فناوری صنعتی قادر می‌سازد مزیت رقابتی خود را حفظ کنند. همچنین گسترده‌ترین نمونه کارها را در بازار ارائه می‌دهد و این شرکت را قادر می‌سازد تا راه حل‌های کامل نوری با فناوری پیشرفته را که مشتریان به دنبال آن هستند توسعه دهد.