برند امرن (omron)

نمایش 20 محصول از 32 محصول
نمایش 20 محصول از 32 محصول

درباره برند

این برند یک شرکت الکترونیکی است که در کیوتو (Kyoto) ژاپن قرار دارد و در سال 1933 توسط کازوما تاتیشی پایه‏ گذاری و در سال 1948 ثبت گردید. نام شرکت از مکانی در شهر کیوتو به نام امورو (Omuro) گرفته شده است.

کسب و کار اصلی شرکت تولید و فروش تجهیزات، قطعات و سیستم‏های اتوماسیون می‏باشد اما این شرکت به طور کلی با تجهیزات پزشکی خود مانند دماسنج‏های دیجیتال و مانیتورهای پایش فشار خون، نبولایزرها و TENSهای الکتروتراپی شناخته می ‌شود.

برند فوق توسعه ‏دهندهی نخستین گیت بلیط الکترونیکی جهان می‏باشد که به عنوان یکی از نقاط برجسته سال 2007 انیستیتو مهندسان برق و الکترونیک نام‏ گذاری گردید. همچنین این شرکت یکی از اولین سازندگان دستگاه‏‌های خودپرداز (ATM) دارای کارت‏خوان مغناطیسی است. هم‌چنین صنایع نفتی و دریایی این برند، تأمین‏ کننده‌ی درایوهای AC  و DC و نیز سیستم‌‌های کنترل خاص برای صنایع مرتبط با نفت و گاز است.

این شرکت در سال 2013 در میان 100 شرکت خلاق برتر بین‏ المللی تامسون رویترز قرار گرفت.

شرکت با تجزیه و تحلیل انواع مختلف داده‌های بهداشتی و اطلاعات رفتاری، می‌خواهد مراقبت‌های پزشکی شخصی را بر اساس برنامه‌های پزشکی بهینه سازی شده به صورت فردی انجام دهد. به همین ترتیب محصولات و خدمات نوین خود را با محوریت 3 حوزه‌ی اصلی بیماری‌های قلبی_عروقی، بیماری‌های تنفسی و مدیریت درد ارائه می‌کند.