برند MTP

نمایش 20 محصول از 52 محصول
نمایش 20 محصول از 52 محصول

درباره برند

این شرکت باپشتوانه یک دهه تجربه و سابقه تولید در زمینه طراحی ساخت قطعات تجهیزات پزشکی استیل بیمارستانی و لوازم جانبی آزمایشگاهی مربوط به کیلینیک‌ها و بیمارستان‌ها؛ با بهره‌گیری از بهترین نیروها و مجهزترین ماشین‌آلات و دستگاه‌ها توانسته نقش موثری در بازار تجهیزات پزشکی داشته باشد.

محصولات این برند جزء باکیفیت‌ترین و بهترین محصولات تجهیزات پزشکی دربازار امروز بحساب می‌آید.
محصولات این شرکت شامل: انواع ترالی های بیمارستانی، ترالی پانسمان، ترالی دارو، ترالی اورژانس، انواع سینک شستشو، انواع مختلف کمدهای استیل و کابینت زمینی و دیواری استیل می‌باشد.

هدف مدیریت و کارکنان این شرکت؛ به منظور انجام وظایف و حرفه ای خود (با  محوریت مشتری مداری و سرعت در پاسخ دهی) همواره جهت بهترین تولید و حسن شهرت تلاش میکند.
همچنین حضور مرتب فعال هر ساله در نمایشگاه‌های بین المللی داخلی تخصصی و بیمارستان سازی را دارد بطوریکه سبب بیشتر شناخته شدن و معرفی کردن محصولات خود را به بیمارستان‌ها مراکزها درمانگاه‌ها کلینیک‌ها را داشته است.  برخی از تولیدات شرکت: سردخانه جسد؛ تخت تشریح؛ ترالی پانسمان ؛ ترالی اورژانس؛ترالی دارو انواع ترالی‌ها؛ سینک اسکراپ و انواع میز منحنی و انواع میزها؛ و کلینیکال سینک ؛ کمدهای استیل و کابینت ... که با مرغوب ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه از جمله ورق استیل ضدزنگ بکار گرفته میشود.
محصولات مروارید طب پارسیان جز باکیفیت‌ترین و بهترین محصولات تجهیزات در بازار امروز بحساب می‌آیند و خدمات این شرکت به مشتریان عزیز شامل مشاوره رایگان و طراحی ؛ و خدمات (نصب و راه اندازی) و گارنتی محصولات می‌باشد.
این شرکت تاکنون موفق به دریافت گواهینامه‌های  ISO – 134852016 - ISO – 900012015 - ISO – 100042018 - ISO – 100022018  شده است و در گروه‌های زیر عضویت دارد.

عضویت در اداره کل تجهیزات پزشکی IMED

عضویت و ثبت محصولات در ایران کد IRC و  GS1

عضو در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد.

عضویت در سایت جامع تجهیزات پزشکی  OTAGH AMAL

فروشگاه محصولات در سایت تجارت اول  1ST

در دنیای امروز به دلیل ایجاد رقابت پذیری در شرکت‌ها و بطور اعم تولیدکنندگان توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی باعث شده است که این شرکت به تولید محصولی با قیمت و زمانی مناسب و مطابق سفارش متری انجام دهد و برآن شده است تا با ارائه طرح و مدل مشتری و برنامه ریزی تولیدی بهینه داشته باشد.