برند medasa

نمایش 20 محصول از 21 محصول
نمایش 20 محصول از 21 محصول

درباره برند

این شرکت از سال 1371 در سایه ربع قرن فعالیت مستمر، تجربه ای گرانقدر در امر تولید، توزیع و فروش انواع آمبولانس و تجهیزات پزشکی به دست آورده است. احساس تعهد و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، اندیشه غالب بر اذهان مدیران و کارکنان شرکت بوده و مدیریت سازمان، هدف کسب و کار شرکت را جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه محصولات و خدمات مطلوب تعریف می‌نماید.

کارخانجات این شرکت در شهر صنعتی هشتگرد و منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام احداث گردیده که دارای بخش‌های مختلف از جمله سالن‌های ساخت، تولید و مونتاژ، آزمایشگاه، بخش کنترل کیفیت و ساختمان اداری و فنی می‌باشد.همچنین دفتر مرکزی و نمایشگاه این شرکت در قلب تهران بزرگ جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان محترم فعالیت دارد.

محصولات و خدمات شرکت در حال حاضر عبارتند از:

طراحی،ساخت و فروش انواع آمبولانس و خودروهای ویژه امدادی

طراحی،ساخت و فروش انواع اتوبوس آمبولانس و مراکز پزشکی سیار

طراحی،تولید و فروش انواع تجهیزات پزشکی مورد استفاده در مراکز اورژانس و آمبولانس

طراحی،تولید و فروش انواع ساکشن‌های پزشکی

مشاوره در زمینه راه اندازی مراکز اورژانس و امداد پزشکی

آموزش همگانی اقدامات کمک‌های اولیه

مشاوره در خصوص طراحی انواع تجهیزات پزشکی

سیستم‌های مدیریت تضمین کیفیت محصولات و خدمات، مبتنی بر راهکارهای اجرایی ISO 9001: 2008  و ISO 13485:2003  اصولی ارزشمند و پذیرفته شده در شرکت می‌باشند و این سیستم‌ها از سال 1381در شرکت مستقر بوده و فرآیندهای آن استمرار دارد. همچنین استقرار سیستم رسیدگی به امور و شکایات مشتریان در شرکت رمزآسا براساس استاندارد بین المللی ISO 10002: 2004 امکان پاسخگویی به کلیه درخواست‌های مشتریان گرامی را فراهم می‌سازد.

واحدهای طراحی و مهندسی و همچنین تحقیق و توسعه شرکت با نگرش درک نیاز مشتریان همواره آماده ارائه طرح‌های مختلف در زمینه ساخت آمبولانس و موبایل کلینیک بر روی وسایط نقلیه مناسب و مختلف می‌باشند.