برند مک (mec)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

MEC در سال 1984 تاسیس و در خط مقدم توزیع دستگاه‌های تست الکترونیکی قلبی تنفسی و عملکرد ریوی شروع به فعالیت کرد. با دریافت گواهینامه 9001 در سال 2002، شرکت تصمیم گرفت تا فناوری نرم افزاری و سخت افزاری تجهیزات پزشکی مورد تایید CE خود را طراحی، توسعه و تولید کند. محصولات شرکت توسط گروهی از پزشکان و تکنسین‌های مجرب طراحی شده و قطعات با کیفیت بالا و با مراقبت ویژه برای عملکرد آسان و پایداری عملکرد، در حالی که قیمت‌های مقرون به صرفه را حفظ میکند، تولید می‌شود.

MEC در سالهای گذشته به یک شرکت معتبر شناخته شده در زمینه میکرو الکترونیک پزشکی نوآور تبدیل شده و در عین حال، تخصص شرکت توسعه دستگاه‌های قلبی تنفسی مبتنی بر سخت‌افزار و نرم‌افزار است که در میکروکامپیوترها یا PDAها ترکیب یا موجود می‌شوند.

دستگاه‌های MEC برای انواع کاربران نهایی مناسب هستند، زیرا راه‌حل‌های ویژه‌ای را برای مراقبت‌های اولیه، بیمارستان‌ها، کلینیک‌های خصوصی، پزشکی ورزشی و مراقبت‌های خانگی ارائه می‌دهد. مهندسین شرکت با بیش از 30 سال تجربه در تجهیزات پزشکی، توانایی برآوردن دقیق‌ترین مشخصات و ارائه بهترین خدمات پس از فروش را دارد. هدف شرکت بهبود کیفیت تجهیزات تشخیصی و نظارت بر بیمار است.

تمرکز این برند بر روی بهبود تجهیزات تشخیصی غیر تهاجمی است که شرکت را به بررسی مداوم پارامترهای اندازه‌گیری که می‌توانند کاربردهای پزشکی قابل توجهی داشته باشند، می‌باشد.

.