برند iei

نمایش 20 محصول از 29 محصول
نمایش 20 محصول از 29 محصول

درباره برند

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از سال 1378 آغاز کرد. در حال حاضر محصولات پزشکی متعددی توسط محققان و دانش پژوهان جوان این صنعت طراحی و تولید شده است که علاوه بر تأمین نیازمندی های مراکز درمانی داخل کشور، به سایر کشورها نیز صادر می گردد.
طراحی و تولید محصولات جدید و متنوع، همگام با تکنولوژی روز، همواره از راهبرد های اصلی ما بوده است.
یکی از مزیت های مجموعه ما، بهره برداری از گروه تحقیق و توسعه قوی و پویاست. در این شرکت همواره تحقیق و پژوهش موتور متحرک تولید محصولات جدید و متنوع بوده است و تجربه موفق در طراحی و تولید سیستم‌های با تکنولوژی پیشرفته، حاصل سالها تحقیقات هدفمند و برنامه ریزی شده می‌باشد.
در طول سال‌های اخیر با سرمایه گذاری های انجام شده برروی تحقیقات، یکی از بزرگترین و موفق ترین هسته‌های تحقیقاتی در حوزه‌ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی کشور با منابع انسانی قوی شکل گرفته است.

جهش در کیفیت محصولات و برآورده سازی نیازهای مشتریان را با پیاده سازی سیستم های کیفیت و استانداردهای زیرمجموعه CE-Marking تجربه کرده ایم. یکی از مهمترین استراتژی های ما، پیاده سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت در جهت ارتقاء رضایتمندی مشتریان است. استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO 13485 یکی از بزرگترین عوامل پیشرفت ما در پاسخگویی به خواسته‌های مشتریان بوده است.

این گروه معتقد است شروع یک حرکت است، برآوردن نیازهای مشتری و توسعه و ارتقاء کیفیت محصولات، وظیفه است و باور دارد که استاندارد، حداقل ملزومات را تدوین می‌کند و برای کسب رضایت مشتری باید فراتر از استاندارد عمل کند.

در همین راستا می کوشد محصولاتی با کیفیت برتر تولید و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب در جهت ارتقای رضایتمندی مشتریان گام بردارد و با نوآوری در محصولات و خدمات، “هر روز بهتر از دیروز” باشد.