درباره برند

این شرکت در سال 1390 با هدف تولید تجهیزات پلیمری و مصرفی پزشکی با مشارکت جمعی از اساتید دانشگاه و صاحبان صنعت تاسیس شد. موسسین این شرکت با ایده تولید انواع تجهیزات پزشکی مصرفی پلیمری و تلاش برای به کارگیری جوانان شایسته و تحصیل کرده این کشور، کار خود را ادامه دادند و هم اینک مفتخرند تا با تولید انواع محصولات پلیمری و توسعه هر چه بیشتر این محصولات گامی هر چند کوچک در راه توسعه میهن اسلامی مان بر دارند.

این برند در برخی از محصولات به تولید صد در صد ایرانی رسیده است و در مجموعه تحقیق و توسعه خود برای رسیدن به تولیدات با تکنولوژی بالا تلاش می کند. این مجموعه سعی نموده است تا گروهی از فارغ التحصیلان جوان رشته‌های مرتبط را به دور هم جمع نموده و با ارتباطی که با مراکز دانشگاهی به شکل نزدیک و تنگاتنگ دارد برای هر چه خودکفا نمودن ایران عزیزمان تلاش می‌نماید.

به دلیل افزایش حجم تولید از سال 1394 با افزودن محصولاتی چون میکروست، ست سرم، اسکالپ و کیسه ادرار، تا سال 1397 به فعالیت خود ادامه داد. در سال 1397 شروع به تولید سرسوزن و سرنگهای 3 و 5 نمود. هم اکنون در نظر دارد تا با استفاده از کارشناسان و تیم تحقیق و توسعه خود، محصولات جدیدی را به سبد محصولات خود بیافزاید.