برند کوپر سرجیکال (cooper-surgical)

نمایش 15 محصول از 15 محصول
نمایش 15 محصول از 15 محصول

درباره برند

این برند یک شرکت جهانی تجهیزات پزشکی است که به صورت عمومی در نیویورک فعالیت می‌کند ولی دفتر مرکزی آن در شهر سان رامون واقع در ایالت کالیفرنیا می‌باشد و از دو واحد تجاری که لنزهای طبی تولید می‌کنند و یک واحد که تجهیزات پزشکی و محصولات باروری و ژنومی در حوزه ی بهداشت و درمان زنان تولید می‌کنند، تشکیل شده و بیش از 12000 کارمند نیروی انسانی دارد.

شرکت فوق در سال 1958، با نام مارتین اچ.اسمیت تأسیس شد و پس از تغییراتی طی 30 سال، در سال 1987 به سه واحد تجاری CooperSurgical ،CooperVision و CooperVision Pharmaceutical بازسازی شد که مورد اخیر در سال 2003 منحل گردید.

پس از تغییرات بسیار در سال‌های متمادی، امروزه CooperCompany در نهایت با دو واحد تجاری CooperSurgical و CooperVision فعالیت می‌کند.

CooperSurgical؛ در سال 1990 به یکی از واحدهای تجاری تولید کننده‌ی دستگاه‌های پزشکی و واحد باروری و ژنومیک شرکت‌های کوپر تبدیل شد و دارای بیش از 600 محصول است که عمدتاً توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی زنان همچون ماماها، متخصصین زنان و زایمان در مطب‌ها، اتاق‌های عمل و کلینیک‌های باروری IVF استفاده می‌شود.

محصولات این کمپانی، دارای گواهینامه‌ها و تأییدیه‌های ISO و CE می‌باشند که به طور مثال؛ کلیه‌ی تولیدات و بسته بندی‌ها در یک اتاق تمیز پیشرفته و دارای گواهینامه ISO 14644 کلاس 7 انجام می‌شوند و فیلترهای ویژه، باکتری‌ها، ذرات و آلاینده‌های فرار موجود در هوا را از بین می‌برند و در اتاقی کاملاً ایزوله بسته بندی محصولات، صورت می‌گیرد.

برندهای زیر شاخه‌ی این کمپانی:ORIGIO ، K-Systems، TPC، Wallace، CooperGenomics   و LifeGlobal  می‌باشند.