برند کاردیولاین (cardioline)

نمایش 15 محصول از 15 محصول
نمایش 15 محصول از 15 محصول

درباره برند

ریشه‌های این برند به اوایل دهه 60 بازمی‌گردد، زمانی که «کاردیولینا» یک بازیگر اصلی در بازار بود. نسل های زیادی از پزشکان در ایتالیا و خارج از کشور الکتروکاردیوگراف "Cardiolina" را به عنوان شریک در عمل خود انتخاب کرده اند. از آن زمان، Cardioline بیش از 400000 واحد فروخته است که در بیش از 60 کشور در سراسر جهان مترادف یک شریک فناوری قابل اعتماد برای متخصصان مراقبت های بهداشتی شده است.

شروع فعالیت این برند به اوایل دهه 60 باز می‌گردد، زمانی که کاردیولینا بهترین گرداننده بازار بود. نسل‌های زیادی از پزشکان در ایتالیا و خارج از کشور الکتروکاردیوگراف Cardiolina را به عنوان همراه در عمل انتخاب کرده‌اند و از آن زمان تاکنون بیش از 400000 دستگاه از این محصول در بیش از 60 کشور در سراسر جهان فروخته است.

در سال 2014 کنترل عملیات توسط Cardioline S.p.A با برنامه‌هایی با هدف حفظ و تقویت نام تجاری تاریخی و تمایل به تبدیل نوآوری‌های جدید به سبد محصولات به عهده گرفته شد و در سال 2015 انتشار الکتروکاردیوگراف‌های سری + و S خط ECG با اتصال بالا صورت گرفت.

در سال 2016 touchECG با استفاده از انتقال داده‌های بلوتوث برای پلتفرم‌های "ویندوز" و "اندروید" روانه بازار شد و در سال 2017 Cardioline ECG WebApp، یک سیستم مدیریت ECG چندوجهی انقلابی مبتنی بر وب، که دسترسی آسان را از هر نقطه، داخل یا خارج از سازمان بهداشت (آمبولانس، مراکز مراقبت اولیه) فراهم می‌کند را تولید کرد.

در سال 2018 CubeHolter، اولین پلتفرم هولتر مبتنی بر وب در جهان توسعه یافت و کاردیولین اولین خط تولید خارجی خود را در سائوپائولو برزیل افتتاح کرد.

در سال 2019 CubeStress، یک پلت فرم جدید ورزش استرس به بازار عرضه کرد و در سال 2020 موفق به راه اندازی راه حل‌های یکپارچه برای ضبط و گزارش در پزشکی از راه دور شد.

هدف Cardioline ایجاد یک سیستم مراقبت بهداشتی قابل دسترس و پایدار است که پزشکان را با ابزارهای قابل اعتماد برای ارائه حرفه‌ای‌ترین پشتیبانی پزشکی موجود در اختیار پزشکان قرار دهد.