درباره برند

این شرکت در سال 1999 توسط دکتر D.J.Kang تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در سئول کره ی جنوبی می‌باشد. 

 این برند با طراحی، ساخت، بازاریابی و فروش محصولات خود، خدمات نوین مراقبتی_بهداشتی را به ارائه دهندگان خدمات و تجهیزات پزشکی در سراسر جهان عرضه می‌کنند و با تجربه‌ای گسترده در فناوری بیوسیگنال، تجارت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و خدمات بهداشتی گسترش داده اند.

در سال 2005، این کمپانی، دفتر دیگر خود را در اورنج کانتی کالیفرنیای آمریکا تأسیس نمود. علاوه بر این، این کمپانی در برلین آلمان نیز شعبه‌ی رسمی دیگری دارد.

این کمپانی در سال‌های متمادی جوایز و تقدی‌های زیادی را کسب نموده که جوایزی که در این سال‌ها دریافت کرده به شرح زیر است: در سال 2001، به عنوان "برترین شرکت فناوری نوین" INNO_BIZ انتخاب شد. در سال 2004، جایزه‌ی "برج 3 میلیون دلاری صادرات" را از KITA، سال 2009، جایزه‌ی پروژه‌ی EDCF را از ویتنام، سال 2012، جایزه‌ی "برج 10 میلیون دلاری صادرات" و جایزه‌ی "ماه کمپانی کره‌ای" را مجدداً از KITA و در سال 2013 نیز علاوه بر دریافت جایزه ی NIPA ، عنوان Global Ladder را برای شرکت خود کسب نمود. همچنین در سال 2015، باری دیگر جایزه‌ی افتخاری ماه کمپانی کره‌ای را از KITA دریافت کرد.

 Steven Minn در سال 2019 به عنوان رئیس و مدیریت جدید هیئت مدیره‌ی کمپانی بایونت منصوب شد.

محصولات برند فوق شامل تجهیزات متنوعی همچون؛ دستگاه مانیتورینگ فشار خون، دستگاه های مانیتورینگ بیمار (مانند انواع مانیتورینگ با دقت‌های متنوع، مانیتورینگ جنین یا همان فتال مانیتورینگ، الکتروکاردیوگراف 12 کاناله، فتال داپلر و پالس اکسی متر)، اسپیرومتری و تست‌های تشخیصی آزمایشگاهی می‌باشد.

همچنین با تداوم در نوآوری و تقسیم ارزش با مشتریان، بالاترین کیفیت خدمات مراقبتی_بهداشتی را به ایشان ارائه می دهد و موجب تغییری مثبت در زندگی مشتریان خود می‌گردد.