برند آمرکه (amerke)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

این برند یک شرکت آموزشی و درگیر در توسعه، تولید و فروش شرکت‌های شخصی و خانگی با فناوری بالا از محصولات الکترونیکی واقع در منطقه  Longhua چین با متراژ کارخانه 2000 متر مربع واقع شده است و دارای  گواهینامه سیستم استاندارد کیفیت بین المللی  ISO9001 : 2008 می‌باشد.

محصولات اصلی این شرکت عبارتند از: ابزار تمیز کننده لوازم آرایشی، دستگاه نور درمانی، واردات التراسونیکNenfu ، جریان کوچک Nenfu، گاز قابل احتراق، آلارم دود، هشدارهای مونوکسید کربن و سایر محصولات الکترونیکی شخصی و خانگی، از جمله ظرفیت تولید ابزار پاک کننده 500000 واحد در سال و ظرفیت تولید زنگ هشدار 1 میلیون در سال دارد.

شرکت‌ها به تحقیق و توسعه قوی خود متکی هستند، این شرکت به تعدادی حق ثبت اختراع و مقام صدور گواهینامه در مناطق کشور چین، اتحادیه اروپا، انگلیس، ایالات متحده و هنگ کنگ دست یافته است. خطوط تولید حرفه‌ای موجود این شرکت با تجهیزات پیشرفته تولید، تجهیزات آزمایش ده‌ها مجموعه، با قابلیت‌های R & D قوی، محصولات با کیفیت و بهبود خدمات، به طور گسترده‌ای توسط مشتریان و مصرف کنندگان مورد علاقه قرار گرفته است.

این شرکت محصولات خود را در فرانسه، آلمان، بریتانیا، ایتالیا، اسپانیا، هلند، ایالات متحده، پرتغال، استرالیا، مکزیک، سنگاپور، مالزی، ترکیه، تایلند و تایوان در سراسر جهان به فروش می‌رساند. در همین حال، این شرکت به ارائه خدمات OEM و ODM برای مشتریان جدید و قدیمی اختصاص دارد.