آلا فرانس (alla-france)

نمایش 0 محصول از 0 محصول
نمایش 0 محصول از 0 محصول

متاسفانه کالایی یافت نشد

شما می توانید از طریق این لینک به صفحه اصلی بازگردید

درباره برند

ALLA FRANCE، که قبلا با نام های M. ALLA & Fils، ALLA & PIRLOT و ATELIERS M. ALLA شناخته می شد، یک خانم مسن است که همیشه تمام تلاش خود را می کند تا جوان بماند. مانند بسیاری از اسناد دیگر، آرشیو این شرکت نیز در جریان انقلاب فرانسه از بین رفت. اسناد قدیمی تر یافت شده به پایان قرن 18 باز می گردد.

آلا فرانسه و تاریخچه دماسنج

برخلاف آنچه مردم فکر می کنند، گالیله خالق دماسنج نیست، زیرا او کار خود را بر اساس مطالعات مستند از یک پزشک ایتالیایی به نام سانتوریو (1564-1636) که "ترموسکوپ" را تداعی می‌کند، قرار داده است. گالیله مطالعات خود را در سال 1597 منتشر کرد، 15 سال قبل از انتشار سانتوریو، به همین دلیل است که ما فقط نام گالیله را به یاد داریم. این اختراع اینگونه عمل می کند. دانه‌های شیشه‌ای با وزن‌های مختلف در یک لوله شیشه‌ای پر از آب غوطه ور می‌شوند. این مهره‌ها بسته به وزن و دما به طور متفاوتی بالا و پایین می روند. امروزه ما آن را دماسنج گالیله می‌نامیم.

بازار هیدرومتر یک بازار با موقعیت مناسب است با تولید بیش از 500000 دستگاه در سال و Alla France تولید کننده پیشرو در غرب می‌باشد. دماسنج بعد از مانومتر (فشار سنج) دومین ابزار اندازه گیری پرفروش در جهان است. ارزیابی بازار دشوار است زیرا کاربردهای مختلفی مانند پزشکی، تهویه مطبوع، صنعت، آزمایشگاه و آشپزی روزمره را پوشش می‌دهد.  آلا فرانسه عمدتاً در بخش آزمایشگاه‌های صنعتی قرار دارد. در این چند سال اخیر، شرایط اقتصادی رشد شزکت‌ها را کند کرده است، اما این شرکت با به کارگیری یک شعار ساده به خوبی با آن کنار آمده: "حداکثر ریسک را با حداکثر اقدامات احتیاطی انجام دهید". فعالیت تجاری (عملیات خرید/فروش مجدد) تا رسیدن به بیش از 60 درصد از فروش از سال 2014 تا کنون جایگاه چشمگیری را به خود اختصاص داده است. با وجود این ارقام، تولید همچنان نقش مهمی در استراتژی رشد شرکت دارد. منابع تولیدی شرکت را قادر می سازد تا محصولات پایدار و با کیفیت ارائه دهد و حجم بیشتری را برای صادرات به سراسر جهان جذب کند.