درباره برند

ZONARE Medical Systems، یکی از شرکت های تابعهMindray ، راه حلهای پیشرو سونوگرافی را برای صنعت پزشکی ارائه می‌دهد.

فناوری سونوگرافی ZONE (ZST) یک رویکرد انقلابی و مبتنی بر نرم‌افزار برای جمع‌آوری داده‌های صوتی و تشکیل تصویر است که موانع تصویربرداری اولتراسوند معمولی را می‌شکند.

این شرکت در سال 1989 در بروکلین، نیویورک تاسیس شده و  هزاران شرکت در بیش از 90 کشور متقاضی محصولات شرکت هستند.

این شرکت در سال 1991 تأسیس شد، یک توسعه‌دهنده، سازنده و تامین‌کننده تجهیزات پزشکی جهانی است که مأموریت آن ارائه محصولات پزشکی با کیفیت بالا و با ویژگی‌های غنی است که مراقبت‌های بهداشتی را در دسترس‌ و مقرون به صرفه‌تر در سراسر جهان ارائه می‌کند، همچنین راه‌حل‌هایی را در سه کسب‌وکار اصلی ارائه می‌کند: نظارت بر بیمار و پشتیبانی از زندگی، تصویربرداری پزشکی، و تشخیص در شرایط آزمایشگاهی.

دفتر مرکزی شرکت در شنژن، چین و 40 شرکت تابعه بین المللی در سراسر جهان، تقریباً 10000 کارمند دارد.

در سال 2008 کسب و کار نظارت بر بیمار Datascope را به دست آورد که طیف گسترده‌ای از مانیتورهای بیمار را در محیط‌هایOR ، مراقبت‌های اضطراری و مراقبت‌های ویژه برای بیش از 50 سال ارائه می‌کرد. با این خرید، شرکت به سومین بازیکن بزرگ در بازارهای نظارت بر بیمار در آمریکای شمالی و جهانی و همچنین سومین تامین کننده بزرگ سیستم‌های بیهوشی تبدیل شد.

نقطه عطف دیگر خرید شرکت Zonare Medical Systems، رهبر فناوری اولتراسوند در سال 2013، مستقر در سیلیکون ولی، کالیفرنیا بود که صرفاً به برتری اولتراسوند از طریق نسل بعدی خود، مبتنی بر نرم‌افزار ZONE Sonography® Technology (ZST) اختصاص داشت. این فناوری نوآورانه بستری را برای فناوری زندگی این شرکت فراهم می‌کند.

امروزه محصولات و خدمات Mindray را می توان در مراکز بهداشتی درمانی در بیش از 190 کشور و منطقه یافت.