برند طراح تجهیز پویش مانا (ttp)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

این شرکت در سال 1381 و با هدف ارائه خدمات و محصولات در زمینه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه تاسیس گردید و از همان ابتدای فعالیت خود همواره سعی نموده به منظور افزایش رضایت و اطمینان مشتریان، به دنبال شناخت کاملی از نیازمندیهای بازار تجهیزات پزشکی باشد تا بتواند با انتخاب محصولات مناسب از کمپانی‌های معتبر دنیا، سهم کوچکی در برآورده کردن نیازهای جامعه در حوزه سلامت و بهداشت داشته باشد.

از آنجائیکه هدف اصلی مدیریت و کلیه اعضای این مجموعه، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم می‌باشد، لذا این شركت به منظور دست یابی هرچه سریعتر به اهداف خود، اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات ISO 13485 نموده است.

مدیریت شركت با اعتقاد كامل به تمام مفهوم‌ها و نیازمندی‌های سامانه‌ی مدیریت كیفیت، با همدلی و مشاركت تمامی همكاران برای تحقق اهداف بالا تلاش می‌كند.

سیاستهای شرکت مبنی بر اصل مشتری مداری و واردات کالاهای تست شده و با کیفیت می‌باشد که در طی دوران فعالیت خود بسیارصادقانه و موفق عمل نموده است و این موضوع  به خصوص درمورد برندهای ارائه شده کاملا مشهود می‌باشد و هر روز شاهد رشد درخواست مشتریان بوده است.

این شرکت تاكنون مـوفق به اخذ نمایندگی‌های متعدد از كمـپانی‌های مـعتبر و بـزرگ شـده است  که از جـمله می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

کمپانی Technologie Medicale فرانسه: تولید کننده تجهیزات اکسیژن تراپی و  وکیوم

کمپانی Lite Tech آمریکا: تولید کننده  نسل جدید محصولات محافظت در برابر اشعه ایکس با نام تجاری Xenolite

کمپانی CHARMCARE کره جنوبی: تولید کننده دستگاه های پالس اکسیمتر

کمپانی SOLARIS چین: تولید کننده لوازم جانبی مانیتورهای علائم حیاتی

همچنین از سال 1393، شرکت در راستای تحقق سیاستهای کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به تحقق شعار  اقتصاد مقاومتی اقدام به تولید دستگاه ساکشن پزشکی  نموده است.