درباره برند

این شرکت در سال 1382 در تهران تاسیس شد. بنیانگذاران این شرکت با تجربه طولانی در زمینه تجهیزات پزشکی و بازرگانی بین المللی تمامی آورده‌های تجربی خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و بازرگانی در این شرکت به عرضه اجرا گذاشتند. استراتژی شرکت بطور کلی در زمینه واردات تجهیزات تشخیصی از قبیل انواع فشارسنج، تب سنج، ست‌های معاینه، گوشی‌های معاینه عمومی و تخصصی و ... بنیان نهاده شد. پیشرفت روز افزون این شرکت، مدیران شرکت را بر آن داشت تا با دریافت نمایندگی‌های متعدد از کشورهای ایتالیا، سوئیس، هندوستان، تایوان و چین، سبد محصولات خود را هر چه کامل‌تر نمایند. محور اصلی فعالیت‌های شرکت بر اساس کالاهای کیفی استوار شد بطوریکه در بازار رقابتی که صرفا نگاه‌ها به سمت محصولات ارزان و بی کیفیت بود حضور کالاهای کیفی این شرکت تحولی در بین رقبا ایجاد کرد. در حالیکه در سال‌های اولیه، استراتژی شرکت صرفا مبتنی بر واردات بود لیکن به تدریج گرایش به سمت تولید آغاز شد.

استراتژی این شرکت بر اساس نیاز سنجی نسبت به محصولاتی که تاکنون در بازار وجود نداشت استوار گشت و براساس طراحی بخش تحقیقات و توسعه، محصولی به نام پاس باند (محافظ باند گچی و پانسمان) را طراحی، ثبت اختراع و به بازار معرفی نمود. بطوریکه یکی از معضلاتی که همواره بخش ارتوپدی و جراحی بعد از عمل با آن روبرو بود بوسیله این محصول کاملا برطرف گردید.

 قدمهای بعدی تولید همواره با گرایش "اولین" در بازار برداشته شد و در این راستا محصولات بعدی این شرکت شامل کیت حفاظت فردی در محیط‌های عفونی، محفظه حمل نمونه‌های عفونی و نفس یار ( وسیله تنفس دهان به دهان ) به بازار معرفی گردیدند. محصولات تولیدی جدید این شرکت واکسن کریر و فشارسنج عقربه‌ای می‌باشد که در حال تولید و آماده عرضه به بازارهای داخلی و بین المللی می‌باشد. این شرکت به منظور بهینه سازی فعالیتها در ارائه خدمات تخصصی در قالب دپارتمانهای پزشکی، آزمایشگاهی و دامپزشکی فعالیت می‌کند. شرکت مفتخر است که محصولات خود را با کیفیت عالی و متناسب با استانداردهای جهانی عرضه نماید. دریافت گواهینامه‌های ISO9001 و ISO13485 مهر تاییدی بر این ادعاست.