برند تلفلکس (teleflex)

نمایش 20 محصول از 34 محصول
نمایش 20 محصول از 34 محصول

درباره برند

 Teleflexدر سال 1943 با یک محصول ساده آغاز به کار کرد (که یک کابل مارپیچ چند رشته‌ای و یک دنده که می‌تواند حرکت فشار به جلو را به حرکت چرخشی تبدیل کند، شروع به کار کرد. اولین استفاده‌ی آن در هواپیماهای  Spitfire در جنگ جهانی دوم به عنوان یک کابل انعطاف پذیر برای تنظیم رادیوی خلبان بود که در پشت کابین خلبان قرار داشت و از او دور بود. برای تنظیم رادیو از کابلی انعطاف پذیر به صورت تلسکوپی استفاده شد که تله فلکس نام داشت و نام برند Teleflex نیز از روی نخستین محصول آن گرفته شد.

با گذشت زمان، Teleflex از یک شرکت عملیاتی متمرکز بر مهندسی، به یک شرکت صنعتی متنوع تبدیل شد و اکنون به عنوان یک شرکت تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. درسال 1961، شرکت ایالات متحده به شرکت مادر تبدیل شد.

 این شرکت یک کمپانی جهانی ارائه دهنده‌ی فناوری‌های پزشکی است که برای بهبود سلامت و کیفیت زندگی مردم طراحی شده است. این کمپانی از نوآوری مبتنی بر هدف و پیگیری بی وقفه در شناسایی نیازهای بالینی برآورده نشده، به نفع بیماران و ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کند.

نمونه محصولات تلفلکس متنوع است، خدمات و محصولاتی که این کمپانی ارائه می‌کند در زمینه دسترسی عروقی، جراحی، بیهوشی، مراقبت‌های قلبی، اورولوژی، طب اورژانسی و مراقبت‌های تنفسی می‌باشد.

برندهای زیر شاخه‌ی تلفلکس؛ ®Arrow®،Deknatel® ،Hudson RCI® ،LMA® ،Pilling® ،Rusch® ،Weck و مارک‌های معتبری که با یک حس مشترک هدف متحد شده اند می‌باشد.

Teleflex علاوه بر ایالات متحده، در آمریکای لاتین، آسیا و اقیانوسیه، اروپا، خاورمیانه و آفریقا نیز دسترسی جهانی دارد و تمامی کارمندان آن در سراسر جهان، در درک این نکته که کاری که هر روز انجام می‌دهیم تفاوت ایجاد می‌کند، متحد هستند.

Liam J. Kelly رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کمپانی تلفلکس می‌گوید: "ما یک استراتژی آزمایش شده با زمان داریم که توسط یک تیم مدیریتی بسیار مجرب و اختصاصی پشتیبانی می‌شود. آنچه ما را متمایز می‌کند افراد پرشور ما هستند که برای کمک به تأثیر مثبت بر سلامتی و کیفیت زندگی مردم هر روز نوآوری می‌کنند.

.