برند سامتک (sometech)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

Sometech  در سال 1989 تاسیس شد، بر تولید محصولات پیشرفته مبتنی بر فناوری تلفیق همگرایی مانند نرم افزار، اپتیک، دارو و الکترونیک با چندین تجربه کاربرد در تجارت پزشکی و صنعتی متمرکز شده است. این برند با اشتیاق از زمان تاسیس تاکنون برای ایجاد محصولات کلاس جهانی، با تمرکز بر تحقیق و توسعه در تجهیزات تصویربرداری پزشکی و دستگاه‌های جراحی، بر بومی سازی تجهیزات پزشکی تمرکز کرده است. همچنین از این قبیل محصولات با تکنولوژی بالا مانند میکروسکوپ‌های تشخیصی زیبایی و میکروسکوپ‌های تصویری صنعتی با فناوری بالا به صنعت تجارت پزشکی عرضه کرده است.

Sometech  از سال 2006 سیستم تصویربرداری سه بعدی را توسعه داده است و انتظار داشته در آینده تجارت بزرگی باشد. همچنین با کمک دولت لاپاراسکوپ سه بعدی را در سال 2012، اولین بار در کره، راه اندازی کرد. لاپاراسکوپ سه بعدی Sometech با ایجاد الگوی جدیدی از تجهیزات جراحی برای جهانیان شهرت زیادی کسب کرده است.

بر اساس فناوری بالای محصولات این برند در دستگاه‌های پزشکی از 1989، در می 2015، Sometech اولین میکروسکوپ سه بعدی بدون چشمی با سر بالا را راه اندازی کرد. Sometech روی تحقیق و توسعه برای تجهیزات پزشکی سه بعدی تمرکز دارد و در عصر جراحی سه بعدی با قابلیت هسته سه بعدی برای آینده پیشتاز است و به طور مداوم محصولات لاپاراسکوپی سه بعدی و میکروسکوپ‌های جراحی ویدیوئی سه بعدی را توسعه داده و محصولات برتر را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان خود ایجاد می‌کند.