برند اسکین ریپابلیک (skin-republic)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

Skin Republic یک برند مراقبت از پوست و برنده جوایز متعدد است که آخرین پیشرفت‌های مراقبت از پوست را با خواص ترمیم کننده طبیعی ترکیب می‌کند. طیف محصولات این برند با فرمول علمی و تست شده و توسط متخصصین پوست، بر مراقبت از پوست صورت، زیر چشم، گردن و دکلته، دست‌ها و پاها تمرکز دارد و با ترکیبات غنی از مواد مغذی، جوان سازی و آبرسانی می‌کنند و کمک می‌کند تا مردم ظاهری سالم و درخشان داشته باشند.

این شرکت باور دارد که همه حق دارند پوستی زیبا داشته باشند و تعهد سازش ناپذیرش به کیفیت، محصولات نوآورانه‌ای را ارائه می‌دهد که در کره جنوبی تولید شده و کارشناسان صنعت، این برند را ابر قدرت جدید مراقبت از پوست در جهان می‌نامند.

Skin Republic متعهد است که هرگز روی حیوانات آزمایش نکند. به عنوان یکی از برندهای برتر ماسک در جهان، برای شرکت بسیار مهم است که تولیدات برند اخلاقی باشد. این تعهد شامل آزمایش روی حیوانات هم می‌شود که به مواد تشکیل دهنده و محصولات نهایی گسترش داده می‌شود و با انتخاب برندهای مستقل مراقبت از پوست که روی حیوانات آزمایش نمی‌کنند، به رفاه حیوانات کمک مثبتی می‌کند.

تولیدات این برند مانند ماسک و بسته بندی آن کاملا زیست تخریب پذیر است و پایداری و مسائل زیست محیطی در این شرکت بسیار مهم است. این برند خود را متعهد به خلق محصولات با اخلاقی‌ترین روش ممکن، با کاهش تاثیر خود بر محیط زیست بدون به خطر انداختن کیفیت و نوآوری می‌داند. فرمولاسیون محصولات تولیدی این شرکت از مشتقات گیاهی هستند و آنها را با محیط و پوست مهربان‌تر می‌کنند.