درباره برند

این شرکت  با 30 سال سابقه در رابطه با صنعت کشور سال 1384 ساخت تجهیزات بیمارستانی را شروع نمود . تمامی محصولات این شرکت بصورت نوآوری و اولین بار در داخل توسط متخصَصین این شرکت با کیفیت کاملا رقابتی با نمونه‌های خارجی ساخته شد.

این شرکت با یاری خداوند بزرگ، موفق به ساخت اولین دیسپنسر فلزی بطور کامل در ایران شد که محصولات این شرکت در تمامی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی قابل مشاهده است.

اخیرا ساخت دیسپنسر ABS را به عنوان محصول جدید که شامل دیسپنسرهای جدید روز دنیا می‌باشد شروع به ساخت نموده که انشاء الله خرداد نود و دو تمام خواهد شد و دست تمامی شرکت‌های خارجی که به ایران دیسپنسر صادرات دارند را ببندد.

شرکت در سال 1391 موفق به ساخت اولین دکوباکس‌ها (غوطه وری) در ایران شد، این نوع کار در ایران امکانات کمی برای تولید داشت که با توانایی خداوند یکتا این کار را به صورت کاملا موفق انجام داد که در حال حاضر کاملا نیازهای بیمارستان‌های کشور از خارج قطع نموده است.

شرکت با کادری مجرب و متخصص در آینده نزدیک محصولات چون مواد ضدعفونی و استریل و تمامی دستگاه‌های تمام اتوماتیک استریلازیون را دستور کار خود دارد انشاءالله که بتواند با دعای خیر مردم ایران این امر مهم را انجام دهد که در بخش ضدعفونی هیچ محصولی وارد کشور نشود.