برند PIP

نمایش 20 محصول از 156 محصول
نمایش 20 محصول از 156 محصول

درباره برند

این شرکت با گردهم آوردن مدیران مجرب و متخصصان تجهیزات پزشکی، در کنار به کارگیری منابع  مالي و آخرين روش‌هاي نوين در دانش بازرگاني، تولید‌، واردات‌، صادرات تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي فعاليت خود را در اين عرصه آغاز نمود.کیفیت بالای محصولات, خدمات پس از فروش، سیر تکاملی و توسعه شرکت با نگرش ارتقاء سلامت و درمان، توانسته است زمینه اعتماد و پشتیبانی جامعه پزشکی و آزمایشگاهی را برای مجموعه فراهم آورد.

این برند همواره در تلاش بوده با برنامه‌ای منظم حرکت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح کیفی و تامین رضایت مشتریان ادامه دهد. به همین منظور با گسترش فروش اینترنتی و توزیع کنندگان خود در استان‌های مختلف از طریق بیش از ۲۷۰ نمایندگی توانسته است سراسر کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و عرضه محصولات مختلف با بالاترین کیفیت استاندارد جهانی و رضایت‌مندی مشتریان را به‌دست آورد.

ارتباط با مشتریان همواره شرکت را در جهت تشخیص نیازهای مشتریان یاری نموده است و همکاری با شرکت‌های بین المللی معتبر سبب همگام شدن محصولات این برند با تکنولوژی روز دنیا شده است.

برند فوق محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان خود را در زمینه: ”تامین، تولید، فروش تجهیزات پزشکی‌ و آزمایشگاهی ” فراهم می‌نماید که تمام محصولات مطابق با استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 : ۲۰۱۵ و استاندارد مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی ISO13485 : ۲۰۱۶ می‌باشند.

همچنین این شرکت جلب رضایت مشتری را سر لوحه اهداف خود قرار داده و ارتقای سطح خدمات پس از فروش، تمرکز بر تحقیق و توسعه ، پایداری مداوم و بهبود مستمر، اطمینان به ارائه بهترین کیفیت محصول از اهداف اصلی این برند برتر در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می‌باشد.