برند Paykefadak

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

این شرکت به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین شـــرکت در زمینه چاپ و تولید سررسید، سالنامه، تقــویم رومیزی، تقویم دیــواری و هدایای تبلیغاتی همــواره کوشـــیده است تا با قدمت 20 ساله خود محصولاتی با کیفیت بسـیار بالا و همچنین با قیمتی مناسب را به همراهان همیشگی‌اش ارائه دهد و کارنامه درخشانی را با حضور متخصصین مجرب به جا بگذارد. 

جلدهای ترمو (چرم خارجی) و چرم (ایرانی) مورد استفاده در جلد سررسیدها و سالنامه این برند از نوع بسـیار مرغـوب و با کیفیت بوده و طراحی صفحات داخلی آن، علاوه بر ارائه بیشترین محیط نوشتاری، توجه هر مشتری را به خود جلب می‌کند. پایه تقویم رومیزی‌ها نیز از سخت‌ترین مقوا ساخته شده که روی آن سلفون کشیده شده و استحکام بالایی دارد و طراحی آن عامه پسند بوده در عین حال بسیار شیک می‌باشد. تعهد این مجموعه در سال 1400، بیش از پیش بوده و توانسته با ارائه کاغذهای دارای گواهینامه بین المللی FSC نقش بسزایی را در حفظ محیط زیست ایفا کند.

این مجموعه از چندین بخش قوی تشکیل شده: قسمت طراحی تقویم، سررسید و سالنامه، فروش سررسید و سالنامه و انواع تقویم، حسابداری، صحافی، انبار و حمل و نقل که با داشتن پرسنل مجرب، پاسخگو و مسئولیت‌پذیر مفتخر است بتواند کلیه نیازهای چاپی سررسید ، سالنامه و انواع تقویم رومیزی  و هدایای تبلیغاتی مشتریان و همکاران گرامی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به صورت فوری و با مناسب‌ترین قیمت در بزرگترین مرکز چاپ و نشر کشور برطرف نماید.

این برند در زمینه چاپ سررسید اختصاصی، سالنامه اختصاصی، تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم دیواری اختصاصی از تجربه و تخصص بالایی برخوردار است، به خصوص در زمینه طراحی و چاپ تقویم رومیزی و سررسید اختصاصی  (سالنامه اختصاصی) توانسته محصولات باکیفیت تولید و به بازار عرضه کند، همچنین در سال‌های اخیر با تولید سررسید‌های پزشکی (دفتر نوبت دهی عمومی و دفتر نوبت دهی اختصاصی)  توانسته در حوزه ی پزشکی نیز خدمت دیگری را به هموطنان عزیز ارائه دهد، بدین ترتیب رضایت مشتریان عزیز باعث شد تا هر ساله با افزایش تیراژ تولید به این کار ادامه دهد و بتواند رضایتمندی مشتریان عزیز را بیشتر جلب کند.