درباره برند

شرکت تجهیزات پزشکی پارس تکنولوژی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تجهیزات و لوازم تصویر برداری و حفاظت در برابر اشعه وهمچنین بیمارستانی، از سال 2000 در ایران و منطقه خاورمیانه می‌باشد. این شرکت با رویکرد مدرن و با سرمایه گذاری در بخشR&D ، سعی در ارائه خدمات حرفه‌ای و دانش بنیان و ارائه کالاها و تجهیزات به روز به مشتریان خود را دارد .
اجرای پروژه‌های تخصصی در بیمارستانهای نمونه در حال ساخت و یا راه‌اندازی شده کشور از جمله بیمارستان 320 تختخوابی واحد علوم و تحقیقات ( حائز رتبه 1 کشوری در سال 90 ) و گرفتن تقدیر نامه‌های متعدد از مراکز و ارگانهای مختلف ذیصلاح در کشور جزء افتخارات این شرکت می‌باشد .
این شرکت عضور اتاق بازرگانی تهران بوده و تمام محصولات این شرکت توسط سازمان انرژی اتمی و ارگانها و سازمانهای ذیصلاح تست و دارای تایید می‌باشند .
خط مشی مدیران این شرکت ارائه بروزترین و استانداردترین کالاها و خدمات نسبت به استانداردهای روز دنیا و قرار دادن خود به عنوان یک شرکت ایرانی در سطح شرکتهای تراز اول منطقه جهت صادرات و مطرح کردن نام ایران به عنوان کشوری قدرتمند در زمینه‌های مختلف فناوری و دانش، در اذهان عمومی منطقه و جهان می‌باشد و در این راستا به موفقیتهای چشم‌گیری نیز نائل گشته است.