درباره برند

این برند متعهد به تحقیق و ساخت تجهیزات پزشکی بالینی است و دارای طیف گسترده‌ای از محصولات از جمله ژنراتور الکترو جراحی، سیستم تخلیه دود الکتریکی، مداد الکتریکی، الکترودهای مختلف الکتروسرجری، پد الکتریکی، فورسپس دوقطبی، کابل استفاده پزشکی، الکترود ECG، الکترود درمان فیزیکی و دستگاه‌های درمان فیزیکی می‌باشد.

این شرکت دارای اساتید و کادر فنی مجرب می‌باشد، پروفسور Peixin Xu یکی از مشهورترین رهبران دانشگاهی و مشاوران دکتر در زمینه مهندسی پزشکی است. او سالها درگیر تحقیق و نوآوری با حسگرهای الکتریکی و پزشکی بوده از همکاران این برند می‌باشد. این شرکت بیش از 10 اختراع ملی دارد و برای ژنراتور الکتروسرجری، مداد الکتروسرجری، پد الکتریکی و الکترود ECG، حقوق مالکیت معنوی دارد. OBS نقش مهمی در زمینه الکتروجراحی و نظارت بر بازارهای خارجی و داخلی ایفا می‌کند.

این شرکت با زمینی به مساحت 7000 مترمربع کارگاه و مجهز به خط تولید خودکار متعدد و امکانات تست حرفه‌ای است و مدیریت تحقیق و توسعه‌ی خود را بر روی استانداردهای و FDA و سیستم ISO اعمال می کند و توسعه محصول مطابق با استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود، به طوری که ایمنی و قابلیت اطمینان محصول را می‌توان کاملا تضمین کرد.

همچنین این برند موفق به دریافت SFDA در چین، ایالات متحده آمریکا FDA 510 (K)، اتحادیه اروپا CE، روسیه ROSZDRAUNDZOR، برزیل ANVISA، و آفریقای جنوبی شده است و محصولات خود را می‌تواند به طور مستقیم در بازارهای چین، آمریکا و اروپا به فروش برساند. امروزه محصولات OBS با گواهینامه های CE و FDA تست کیفیت بین المللی ارائه می‌شود.