درباره برند

این شرکت در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و با تولید اولین نسل از دستگاه‌های فشار منفی(NPWT) خود را به عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات پزشکی پیشرفته در ترمیم زخم به سیستم درمانی کشور معرفی کرد.

شرکت با مجاهدت‌های فراوان توانست این روش را به عنوان یکی از موثرترین راه‌های ترمیم زخم در دنیا که قبل از این تنها در دست شرکت‌های بزرگ ایالات متحده آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی بود. با همکاری مهندسان جوان ایرانی به میهن اسلامی وارد کند، تا مردم عزیز ایران زمین بتوانند هنوز هم با پاهای خود قدم بردارند.

اکنون شرکت فوق به این موفقیت نایل شده است که در کوتاه‌ترین زمان، برترین و متنوع ترین دستگاه‌های NPWT دنیا را در مدل‌ها و کاربردهای گوناگون به همراه تجهیزات جانبی مربوطه تولید کرده و از انحصار شرکت‌های بزرگ آمریکایی و اروپایی خارج نماید.

همچنین شرکت موفق به اخذ تاییدیه‌های لازم از وزرات بهداشت و اداره کل تجهیزات پزشکی و مجوز تکنولوژی برتر (صنایع هایتک) از وزارت صنایع و معادن گردیده و به صورت کاربردی در بزرگترین مراکز درمانی استان اصفهان که تحت نظارت معاونت درمان این استان و مراکز درمانی سراسر کشور بوده اند استفاده گردیده است و به عنوان اولین تولید کننده سیستم کامل وکیوم تراپی زخم (NPWT) در ایران، گواهی حسن انجام کار از معاونت درمان استان اصفهان و مراکز درمانی-آموزشی شهرهای مختلف برای کارکرد طی این سال‌ها دریافت نموده است.