برند noyan mechatronic

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

این شرکت از سال 94 بصورت تخصصی در زمینه ساخت تجهیزات و فرآیندهای میکروفبریکیشن و میکروفلویدیک فعالیت می‌کنند. این فعالیت‌ها منجر به توسعه محصولاتی شده است که برطرف کننده نیازهای هایتک دراین زمینه‌ها می‌باشند و همچنین از لحاظ تکنولوژی قابلیت رقابت با رقیبان مطرح خارجی را دارند. از محصولات ارائه شده در شرکت در زمینه ی تجهیزات آزمایشگاهی می‌توان به مواردی مانند: پمپ سرنگ، اسپین کوتر، لیتوگرافی تماسی مسک الاینر و گلاوباکس باتری لیتیوم اشاره کرد.  هر یک از این تجهیزات در مقایسه با موارد مشابه خود تمایزهای کاربری با ارزشی دارند که می‌توانند با رقبای داخلی و خارجی خود در بازار رقابت کنند.

این برند خدمات متنوعی نیز در زمینه‌های اتوماسیون تجهیزات، طراحی و ساخت تجهیزات سفارشی در زمینه‌های هیدرولیک و مکانیک و مکاترونیک ارائه می‌دهد. از جمله پروژه‌های اجرا شده می‌توان به طراحی وساخت تسترهای تنشنر موتورهای TU5 و TU3 و نیز تستر تسمه و فولی‌های خوردرو برای شرکت پیک افرز غرب و تستر یونیت هیدرولیک ABS و تستر کشش میله گرد و پیچهای کاشته ساختمانی اشاره کرد.

از خدمات دیگر این شرکت می‌توان به خدمات آموزشی در زمینه‌ی ساخت چیپ های میکروفلویدیک به شرکت‌های تحقیقاتی و دانشگاه‌ها اشاره کرد.