برند Novinteb

نمایش 14 محصول از 14 محصول
نمایش 14 محصول از 14 محصول

درباره برند

این شرکت با شماره ثبت 482624 تنها دارندۀ نشان استاندارد ASTM F2547:2006 و گواهینامه ایزو 9001 و ایزو 13485، با دغدغۀ حفظ و ارتقاء سلامت بیماران و کادر درمانی در برابر پرتو‎‌های خطرساز و آسیب‌رسان اشعه ایکس، گاما و رادیواکتیو در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود.

این مجموعه با جذب و به‌کارگیری نیروهای متخصص در زمینه تولید اقلام حفاظت در برابر اشعه و برگزاری دوره‌های تخصصی جهت بالا بردن سطح دانش و مهارت پرسنل تلاش می‌کند. همچنین با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تولیدی توانسته است گام مهمی در بهبود سلامت خانواده و ارتقاء سطح کیفی تشخیص بیماری بردارد.

این برند تولید کننده لباس کامل سربی محافظ اشعه ایکس ضمن متعهد نمودن خویش در انجام مدیریت ریسک در جهت تولید محصولات ایمن و بی خطر برای مصرف کننده و مطابق با استانداردهای ملی وبين المللي، طرح ريزي وپياده سازي اثربخش سيستم مديريت كيفيت تجهيزات پزشكي براساس استانداردهاي ISO9001:2016وISO13485:2016  را الگوي ايجاد بهبود مستمر در سازمان قرار داده است.
با امید به بهبود کیفیت محصولات خود بر آن هست تا ضمن برآوردن انتظارات به حق مشتریان، ارائه خدمات موثر در بهبود سیستم مدیریت کیفیت تلاش نماید.
این شرکت در راستای حرکت در جهت خط مشی خویش با تنظیم اهداف ذيل تلاش درراستاي تحقق خط مشي كيفيت را آغاز نموده است.
1- توجه وبرآورده سازي الزامات قانونی
2- افزایش رضایت مشتری
3- افزايش كيفيت محصولات سازمان
4- افزايش راندمان وظرفيت توليد
5- افزایش آگاهی پرسنل

اصول فوق به عنوان راهکار اصلی در شركت نوین طب خاورمیانه جهان اعلام می‌گردد و از کلیه پرسنل محترم تقاضا مي‌شود تمامی تلاش خود را در جهت حرکت در این مسیر به کار گيرند.