برند NOAVARAN

نمایش 20 محصول از 184 محصول
نمایش 20 محصول از 184 محصول

درباره برند

این شرکت در سال 1373 تاسیس گردید و با تمرکز بر روی طراحی صنعتی تجهیزات، تولید انبوه و بروز، استفاده از بهترین متریال و ارایه قیمـت‌های بسیار مناسب یکی از انتخاب‌های برتر برای هر مرکز دولتی و خصوصی گردیده است. امروزه محصولات این شرکت در زمینه فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتاردرمانی در کلیه مراکز توانبخشی کشور به چــشم می خورد.

شرکت فوق با دارا بودن کارخانه تولیدی و تجهیز آن به دستگاه‌های جدید تولید، توانسته بالغ بر 600  کالای مختلف را تولید و عرضه نماید.

این شرکت در طی 23 سال تجربه خود در زمینه تولید تجـهیزات توانبخشی با رعایت اصول خود توانسته گام موثری در اعتلای صنعت توانبخشی کشور بردارد.

و براساس افزایش کارایی برای هر محصول، سهولت استفاده برای تراپیست و راحتی و امنیت بیمار با در نظر  گرفتن اصول ارگونومیگ طراحی صنعتی محصولات را انجام می‌دهد.

ساخت و تولید با استفاده از بهترین  متریال از  تولید تا بسته بندی، استفاده از  تجهیزات  پیشرفته صنعتی و رعایت کلیه اصول کیفی و ارزیابی لحظه به لحظه کیفیت در مراحل گوناگون تولید می‌شود.

همچنین شرکت فوق موفق به کسب افتخارات زیر شده است:

عضو اتاق بازرگانی وزارت صنعت و تجارت
عضو اتحادیه تولیدات تجهیزات پزشکی و فیزیوتراپی
عضو سایت اداره تجهیزات پزشکی (IMED)

عضو اصلی شرکت در کنگره‌ها و همایش های تخصصی فیزیوتراپی و کاردرمانی
عضو سازمان نظام پزشکی ایران
عضو سامانه خرید الکترونیک دولت وابسته سازمان صنعت و معادن
دارای مدرک ناظر فنی از وزارت بهداشت
دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک ایران در سایت www.bemar.ir نوآوران
دارای پروانه کسب تولید و تعمیر تجهیزات توانبخشی، فیزیوتراپی و کاردرمانی
دارای بزرگترین و گسترده ترین سابقه فروش در ایران و کشورهای همسایه
 

مجموعه این تـلاش ها باعث شده هم اکنون با 5000 مراکز توانبخشی در سرتاسر ایران پهــناور در ارتباط باشد و بعنوان یک شرکت بزرگ، معـتبر و قابل اطمیـــنان  قلمداد گردد.
 
از این مراکز می توان دانشگاه‌ها، بیـمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مراکز و کلینیک‌های خصوصی توانبخشی و فیزیوتراپی، بهزیستی‌ها، آموزش و پرورش استثنایی و نوسازی مدارس استان‌ها، همچنان شرکت‌هایی چون سها هلال احمر، خانه سازی تامین اجتماعی و مادر تخصصی تجهیزات پزشکی، هئیت پزشکی و ورزشی مراکز استان، بنیاد شهید استان‌ها و مراکز هلال احمر کشور را نام برد.
سالانه در چـــندین نمایشگاه تجهیزات توانبخشی جهت معرفی آخرین دستآورد‌ها شرکت، حضـور دارد و ازاین طریق توانسته‌ است بهترین اطلاع رسانی را به همکاران ارجمند داشته باشد
.