برند مدگاین (medgyn)

نمایش 20 محصول از 53 محصول
نمایش 20 محصول از 53 محصول

درباره برند

کمپانی MedGyn بیش از 45 سال است که به عنوان یک تجارت خصوصی اداره می شود و به تولید محصولات اختصاصی مطمئن برای سلامت و مراقبت‌های بهداشتی زنان می‌پردازد. این شرکت در شیکاگو واقع شده و مدیر خدمات و محصولات آن اکنون در سراسر جهان گسترش یافته است.

MedGyn  سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه جهت کشف روش‌های درمانی برای سرطان دهانه رحم، تنظیم خانواده، ناباروری و مراقبت‌های قبل و بعد از زایمان و افتادگی رحم کرده است.

محصولات MedGyn شامل دستگاه‌های پزشکی برای صنعت بهداشت و درمان زنان شامل لوازم یکبار مصرف (مثل؛ کاپ وکیوم نوزاد، لامیناریا، کاتتر و...)، ابزار و تجهیزات مریوط به OB/GYN (مثل؛ پساری‌ها، دستگاه‌های کولپوسکوپ و...) را با کیفیت بالا در سراسر جهان تولید و توزیع می‌کند.

تمرکز MedGyn روی ارزش‌های شرکت این امکان را داده است که بیش از دو دهه به عنوان یکی از تأمین کنندگان پیشروی دستگاه‌های پزشکی زنان، رشد مستمر داشته باشند.

این شرکت در سال‌های 2015 و 2019، جایزه‌ی بهترین صادرکننده‌ی سال در ایالت ایلینوی را دریافت کرد و هم چنین در سال 2020، جایزه‌ی بهترین و درخشان‌ترین شرکت کاری شیکاگو و جایزه ی معتبر Malcome Bridge را نیز دریافت کرد.

Aarathi Singh  مدیرعامل شرکتMedGyn  ، همواره بر ارتقاء کیفیت محصولات خود برای بالا بردن سطح کیفی سلامت و بهداشت زنان تأکید کرده و اشاره می‌کند که با ارزیابی مداوم تکنیک ها، برای شناسایی محصولات کمتر تهاجمی و مؤثرتر بر روی زنان به متخصصان و بیماران، متعهد هستند.

تولیدات این شرکت دارای نشان ISO 13485 بوده و مورد تأیید FDA و CE نیز می‌باشند.