برند ام فور مدیکال (m4medical)

نمایش 1 محصول از 1 محصول
نمایش 1 محصول از 1 محصول

درباره برند

این برند در سال 2008 در لوبلین کشور لهستان تاسیس شد. بنیانگذاران m4medical با 15 سال تجربه کاری در زمینه دستگاه‌های ECG برآن شدند تا نوآوری جدید را به بازار الکتروکاردیوگراف‌ها معرفی کنند. آنها کار خود را وقف سرمایه گذاری جدید کردند و شروع به طراحی و ساخت دستگاه‍‌های ECG مدرن و با کیفیت مطابق با استانداردهای پزشکی رو به رشد و نیازهای مشتری کردند.

این شرکت در طول سال‌ها به یک طراح و تولید کننده پیشرو در زمینه الکتروکاردیوگراف در لهستان تبدیل شد و دستگاه‌های خود را در سراسر جهان توزیع کرد. اولین الکتروکاردیوگراف معرفی شده به بازار بین المللی دستگاه نوار قلب M-TRACE ECG – 3/6/12 کانال بود که هم استفاده از آن ساده و هم از نظر تکنولوژی پیشرفته است.  M-TRACE ECG اولین الکتروکاردیوگراف بود که توسط M4Medical طراحی شد و هنوز هم مدل شاخص خط M-TRACE باقی مانده است.

تیم این شرکت کاملاً از نیازهای بازار آگاه است. به همین دلیل است که در هر مرحله از فرآیند از کیفیت خود مراقبت می کند. از شروع طراحی و ساخت، از طریق فروش و بازاریابی و تا خدمات پس از فروش. اخیراً مهندسان این برند بر پروژه‌هایی در حوزه پزشکی از راه دور تمرکز کرده‌اند که ارزش جدیدی در قلب و عروق و مراقبت‌های خانگی از بیمار به ارمغان می‌آورد.

هر دستگاه ECG ساخته شده توسط M4Medical با دستورالعمل 93/42/EEC  (دستگاه های کلاس( II a  مطابقت دارد. M4Medical  دارای گواهینامه EN ISO 13485 سیستم مدیریت کیفیت است. تمام محصولات شرکت دارای علامت CE هستند.